3D vizualizace a grafický design

Architekti či developeři dnes mohou při své práci využívat luxusu v podobě 3D vizualizace. Tuto službu nabízí společnost Digital Reality Studios, která dokáže pro jakýkoliv projekt vytvořit špičkovou vizualizaci plánovaného bytového domu, komerční budovy, interiéru bytu či kanceláře.

Tato služba je výhodná také pro všechny zájemce, kteří si chtějí prověřit své nápady a návrhy při zřizování nového bytu či nových obchodních prostor. Pomocí vizualizace lze zjistit jednak to, zda daný prostor vizuálně zaujme, a jednak, zda bude vše fungovat podle představ autora. Rovněž si lze ověřit a vyzkoušet několik barevných i materiálových variant.

Co vše studio nabízí

Vizualizace budov a fasád

Pomocí 3D vizualizace lze vytvořit dokonalou a přesnou představu budoucího zastavění určité městské části, nebo i celého města či obce. Firma Digital Reality Studios umí vytvořit dokonalé fotorealistické vizualizace pro náročné klienty, ale i jednoduché stavební řešení včetně zasazení do krajiny. 3D vizualizace budov a fasád, rodinných domů, obchodních center, bank nebo kancelářských prostor je ideální pomůckou pro ověření a vyzkoušení představ v reálné podobě.

Grafický design

Zákazníci si mohou u Studia objednat mimo jiné také nové logo své firmy, nebo si nechat vytvořit novou obchodní značku. Studio vám navrhne koncept logotypu, grafický design budoucích tiskovin a jiných prvků vizuální prezentace. Všechny potřebné informace najdete na webových stránkách www.3d-vizualizace.cz.

Další služby

Studio nabízí také tvorbu webových stránek, internetové aplikace na míru, vymýšlení reklamních textů a sloganů k propagaci jakýchkoliv produktů včetně tvorby obalů. Vyhledávanou službou je také fotografování firemních či společenských akcí, oslav, firemních večírků a rautů, sportovních utkání a dalších kulturně-společenských událostí.