5 důvodů, proč si nekupovat kalendář na příští rok

Nebojte se, nechceme vás strašit, že žádný příští rok nebude. Že se blíží konec světa. Nějaký kalendář na příští rok určitě potřebovat budete. Ale nemusíte si ho kupovat. Vyrobte si ho z vlastních fotografií u HappyFota!

A tady máte pět důvodů, proč si kalendář nemusíte kupovat, lépe řečeno, proč si ho můžete vyrobit třeba u HappyFota:

 1. Zvládnete to vsedě

Nemusíte pro něj nikam chodit, dokonce ani papír na něj nebudete potřebovat. Celý si ho navrhnete v pohodlí svojí židle či křesla a pak jedním kliknutím z počítače objednáte. Bude vám k tomu stačit jen 13 uložených fotek (jednu na titulku a 12 na celý rok) plus internet.

2. Tolik možností…

Vyberte si na www.happyfoto.cz nejdříve vyberete rozměr a formát svého kalendáře. Mají tam na výběr: malý, střední, velký, na šířku, na výšku, čtverec nebo třeba i stolní, roční či plánovací.

3. Leden je jeden, ale nemusí být první

Narodili jste se v jiném měsíci než v lednu a chtěli byste, aby váš rok začínal právě tím vaším? V kalendáři od HappyFota si můžete zvolit měsíc, kterým váš rok začne. Připadá vám to originální? Unikátní ve vašem kalendáři bude všechno, protože do něj použijete vlastní fotografie, obrázky, vtípky, nápisy, ornamenty…

4. Než bys řek švec!

Mrkněte na stránky www.happyfoto.cz a přesvědčte se, že výroba kalendáře není nic složitého. Nebude vám to ani trvat moc dlouho. Určitě ho zvládnete poskládat do hodinky. A za jak dlouho vám ho vytisknou? Už za tři pracovní dny!

5. Chcete kalendář v top kvalitě? Zvolte si variantu deLuxe!

Všechny kalendáře od HappyFota jsou krásné. Většinu jich tiskne na kvalitní papír, ale ty označené jako deLuxe vyvolává tradiční chemickou cestou na fotopapír. Díky skvělým vlastnostem fotopapíru vyniknou v kalendáři jas a ostrost každého záběru. Nemusíte mít ani obavy z ohmatání, protože fotopapír, na který HappyFoto vyvolává fotoknihy a fotokalendáře, je opatřen speciální vrstvou, která zamezuje ulpívání otisků prstů.