Chraňte svůj majetek. Pořiďte si fotopast

Ochranu majetku nelze brát na lehkou váhu. Dnešní doba poskytuje zlodějům skvělé příležitosti, jak odcizit majetek. Často si však za to můžeme sami. Sdílíme naše plány na sociálních sítích nebo máme špatně zabezpečený majetek. Zloděj má příležitost krást doslova na stříbrném podnose.

Mnohdy však nestačí ani zabezpečení v podobě zesílené konstrukce dveří či speciálního zámku. Obzvláště pokud se jedná o chatu, chalupu či velký dům. Možností, jak se dostat do takového zařízení je spousta. Jedním ze způsobů, jak ochránit svůj majetek je fotopast.

Jak funguje fotopast

fotopast-browning-range-ops-xr-series-sd-karta-sada-baterii-zdarma-Fotopasti nejsou žádnou novinkou na trhu. Běžně je používají myslivci či přírodovědečtí pracovníci, kteří chtějí zachytit snímky zvěře. Poslední dobou, je však trendem používat fotopast i k ochraně majetku. Jenže málokdo ví jak přesně fotopast funguje.

Fotopast funguje na jednoduchém principu. Obsahuje kameru a čidlo, která zaznamenává okolní pohyb. Jak mile čidlo narušeno, fotopast pořídí fotografii, kterou odešlo například k městské policii či na mobilní telefon. Některé druhy fotopastí fungují i na změnu teploty a mají v sobě další čidla, které tyto faktory zaznamenávají. Podle potřeby a náročnosti zabezpečení si můžete vybrat model, který vám bude po všech stránkách vyhovovat.

Fotopast ochrání váš majetek

fotopast-browning-dark-ops-hd-sd-karta-sada-baterii-zdarma-Fotopast možná nezabrání vniknutí do domu, ale pořídí včas důkaz o tom, že se děje něco podezřelého kolem vašeho domova. Vy tak máte čas na to informovat příslušné úřady a zabránit nebo případně pořídit důkaz pachatele, kterého je lehčí poté vypátrat.

Fotopast je skvělou alternativou a další možnou bezpečnostní složkou k ochraně vašeho majetku. Pořizovací cena není vysoká oproti ostatním druhům zabezpečení a mnohdy funguje mnohem lépe, než vyztužené dveře či alarm. Fotopast totiž pořizuje jasný důkaz toho, že se k vám někdo vloupal. Když už to nepovede k zadržení pachatele, tak je aspoň jednodušší vše dokazovat pojišťovně.