Chystáte se na cestu do Španělska či Portugalska?

Plánujete-li cestu letadlem do Španělska či Portugalska, máte několik možností, jak si zajistit letenku. Nejjednodušší a nejpohodlnější je využít služeb některé z cestovních kanceláří. V tom případě musíte ovšem počítat s vyšší cenou letenky a s provizí, kterou si cestovka naúčtuje. Ať již musíte letět na Pyrenejský poloostrov ze služebních důvodů, nebo plánujete rodinnou dovolenou, můžete výrazně ušetřit. Stačí si vyhledat na internetu příslušnou aplikaci s levnými letenkami a zadat základní údaje.

Portál levneletenky.cz

Nejprve zvolíte, odkud a kam chcete letět, dále uvedete požadovaný termín a nakonec také počet osob, pro které chcete letenky zajistit. Portál funguje tak, že systém prohledá všechny letenky, které nabízejí známé letecké společnosti a poté vám nabídne levné letenky z Prahy, případně i z dalších letišť v České republice nebo z těch v zahraničí, která jsou nejblíže hranic. Vy si pak vyberete letenky, které budou jednak levné, a jednak budou nejlépe vyhovovat vašim plánům. Díky portálu levne letenky.cz si můžete opatřit letenky za nejlevnější ceny prakticky do celého světa.

Portugalsko

Poměrně malá země na Pyrenejském ostrově nabízí překvapivě mnoho příležitostí pro cestovatele nebo pro gurmety. Chcete-li ochutnat zdejší výbornou kuchyni a báječná vína, kupte si levnou letenku a leťte do Portugalska třeba na víkend. Levné letenky do Portugalska pořídíte v pohodlí svého domova na internetovém portálu LevneLetenky.cz. Jelikož levné letenky jsou zejména v létě nedostatkovým zbožím, vyplatí se vybrané letenky Lisabon, Faro Portugalsko nebo letenky na linku z Prahy přímo do Porta si včas rezervovat a koupit.

Katalánská Barcelona

Pro fotbalové nadšence je FC Barcelona modlou. Pokud se vám podaří sehnat vstupenky na věhlasný stadion Camp Nou, pak už jen zbývá zadat na portálu LevneLetenky.cz datum odletu a počet osob a koupit si letenky do Barcelony. Výlet si můžete zpestřit prohlídkou tohoto úžasného přístavního města a jeho pamětihodností.