Dopřejte svým zaměstnancům plnohodnotné obědy – dodáte jim energii a chuť do práce

Chcete pro své zaměstnance udělat maximum? Myslete na jejich zdraví a zařiďte jim kvalitní firemní stravování v kantýně. Nenechte je již nadále běhat po okolních restauracích na takzvaná meníčka, ale zařiďte jim plnohodnotnou stravu, která jim dodá dostatek energie do další práce – a o to vám přeci jde, ne?

Chci zařídit zaměstnancům stravování, ale nemám možnost zařídit kantýnu, co teď?

Nemusíte věšet hlavu, stravování je možno zařídit i ve formě hotových či minutkových jídel buď chlazených či hluboko zamrazených, které si mohu zaměstnanci připravit jednoduše v kuchyňce v mikrovlnce. Je to rychlé, je to levné, je to výživné – co víc si můžete přát? Zaměstnanci nemusí hledat volné místo v okolních restauracích, a i tak si mohou dokonce vybírat hned z několika druhů jídel jako z jídelního lístku v restauraci.

Samozřejmostí je doplnění hotového jídla o salát – buď zeleninový či ovocný a k tomu všemu navíc ještě džusový nápoj, který si zaměstnanec může sám upravit ke své chuti – je možno přisladit cukrem či sirupem anebo naopak přidat citron.

Jídelna na Praze 9

Pokud hledáte způsob stravování pro své zaměstnance v okolí Prahy 9, máme pro vás skvělou zprávu. Můžete s nimi navštěvovat jídelnu Za Černým Mostem, ve které se vždy dobře najíte. Nemusíte se obávat o velikost porce, jelikož v této jídelně dostanete vždy tolik jídla, kolik jste schopni zkonzumovat – záleží pouze na vás, o kolik si řeknete. To by se vám v restauraci asi těžko stalo. Jak se říká – sto lidí, sto chutí – pokud by se tedy přeci jenom výjimečně stalo, že by jídlo nebylo podle vašich představ, není problém si jej dochutit podle svého jazýčku pomocí ingrediencí, které jsou pro vás nachystány hned u výdeje stravy.

Nebojte se zkusit něco nového a svým zaměstnancům dopřát plnohodnotnou stravu, kterou jistě ocení.