Geoshopping v České republice je na vzestupu: může za to jediná aplikace

Není tomu tak dlouho, co světem začal hýbat geoshopping. Jedná se o nakupování prostřednictvím Android aplikace napojené na GPS. Už není nutné hledat obchody, telefon je nejenom najde, ale přesně vás do nich navede. Na rozdíl od klasického hledání si vyberete obchod, který máte nejblíž a zároveň se vám zobrazí právě probíhající akce.

Myšlenka geohoppingu je bez pochyby průkopnická a čekalo se na okamžik, kdy bude mít Česká republika tu čest a projekt geoshoppingu odstartuje i u nás. Projekt se uskutečnil a geoshopping je umožněn díky aplikaci AKCEHNED.CZ. Aplikace splňuje všechny požadavky pro perfektního pomocníka v nesnázích, disponuje uživatelským prostředím, se kterým dovede zacházet každý a nabízí funkce pro dohledání čehokoliv.

Příklad použití: Jste v cizím městě a potřebujete se dobře najíst. Zapnete aplikaci a ta vám na základě vaší polohy najde nejbližší místa, kde se lze stravovat. Potřebujete nakoupit nějaký hezký dárek? Aplikace vám vyhledá všechny obchody s dárky, které se ve vaší blízkosti nachází. Kromě vyhledání vás do samotného místa dovedou a to i do vzdálenějšího, díky GPS se dostanete přímo do obchodu.

 

Aplikace má neustálé aktualizace, každý den přibývá mnoho slevových akcí a vy je budete mít s aplikací po ruce. Namísto obcházení mnoha obchodů si zapnete aplikaci a dáte vyhledat slevy ve svém okolí.

Stalo se vám někdy, že jste chtěli vzít svůj protějšek na kulturní představení, ale nevěděli jste kam? Romantické večery už nemusí být zabité, aplikace vyhledá všechny kulturní akce nejen ve vaší blízkosti, ale kdekoliv.

Speciální funkcí jsou zde filtry, zobrazí se vám tedy jen ty akce, o které máte zájem. Chcete si zahrát tenis? Tak dáte jednoduše filtr pro sportovní akce. Aplikace je naprosto revoluční a může si jí stáhnout kdokoliv, kdo je majitelem chytrého telefonu nebo tabletu s Androidem.

Aplikace AKCEHNED.CZ je určená nejen pro uživatele, ale i pro firmy, ty se mohou stát součástí aplikace tím, že do ní vloží své vlastní obchody, ostatní uživatelé pak uvidí jejich akce přímo na mapě.

 

 

 

Aplikaci si můžete stáhnout zde