I tištěná reklama je stále velmi účinnou formou propagace

Každý majitel společnosti či firmy nebo pořadatel společenské akce ví, že reklama je velmi účinným způsobem propagace a zviditelnění. V současné digitální době však má své stálé a nezanedbatelné místo i reklama tištěná. Své o tom ví i společnost ABC inzerent, která vydává inzertní noviny Tábor.

Proč právě inzerce v novinách?

Inzertní noviny ABC inzert se zaměřují na shrnutí nejlepších nabídek, které se objevují v okrese Tábor. Kromě toho nabízejí skvělou a účinnou možnost prezentace firmy nebo kulturní a společenské události. Obrátit s na ně však mohou také ti, kdo shání jakékoli služby či mohou poskytnout zajímavé nabídky.

Reklamní noviny jsou vydávány v plnobarevné tištěné podobě a jsou distribuovány zdarma do všech domácností na Táborsku. Nejdůležitějším cílem je především pomoci podnikatelům a podpořit jejich podnikání v táborském regionu. Mezi další priority patří také pomoc při získávání nejen nových zaměstnanců, ale i zákazníků či nabídka pracovních příležitostí.

Společnost funguje na trhu již velmi dlouhou dobu, díky čemuž měla možnost nasbírat velké zkušenosti, jež se nyní odrážejí v její činnosti i spolupráci s firmami, společnostmi i podnikateli. Náklad novin se pohybuje v rozpětí 39 000 kusů. Pro jejich tisk se využívá bělený LWC papír 70 g s výsledným formátem A4 a lepenou vazbou. Rozsah je 8-20 stran a obsah je určen pro plošnou firemní i kulturní inzerci. Barevnost je 4/4 CMYK. Periodikum vychází 1x za měsíc.

Zaměstnanci společnosti nabízejí svým zákazníkům vysokou kvalitu zpracování, atraktivní design celých novin a maximální pokrytí. Příjemná je i nabízená cena a samozřejmostí jsou jak množstevní, tak i věrnostní slevy.

Výhodou tištěné reklamy pro koncového zákazníka je uchování údajů pro pozdější potřeby.