Informujte se již před cestou obytným vozem

Pokud jste se rozhodli podniknout cestu obytným vozem, připravte se na uvolněnou jízdu a dobrodružné poznávání. Půjčovna obytných aut Praha nabízí obytné vozy od německých výrobců, které jsou kryté zárukou. Tu můžete využít kdykoliv během svých cest, bezplatnou opravu po Evropě s asistenční službou Fiat Camper Assistance celkem ve čtyřiceti čtyřech evropských zemích.

Kdo může obytný vůz řídit?

Řidič obytného vozu musí vlastnit řidičské oprávnění skupiny B. Zároveň musí mít řidičskou praxi minimálně tři roky a být starší jednadvaceti let.

Co všechno nájemné obytných vozů zahrnuje?

Půjčovna obytných aut stanovila all-inclusive nabídku pro pronájem obytných vozů, která se skládá z následujícího: neomezený počet ujetých kilometrů, svolení k řízení pro nájemce a až pět dalších řidičů, zaškolení nájemce, předání a zpětné převzetí vozu, základní mytí a čištění, základní náplně, potřebné kempingové vybavení (stůl a židle), pojištění čelního skla, asistenční služby, seznam kempů po Evropě, seznam karavanových stání po Evropě. Pokud vůz hrubě neznečistíte, nemusíte se při vracení starat o jeho úklid a mytí.

Čím jsou tyto vozy vybaveny?

Pronájem obytných aut vybavil obytné vozy širokým vybavením. Najdete v nich plynové topení s boilerem, lednici s mrazákem, plynový tříplotýnkový vařič, kuchyňský dřez, umyvadlo, sprchu a chemické wc. Dále pak měnič napětí, tempomat, bezpečnostní výbavu, navigaci, couvací kameru, nosič jízdních kol a další prvky. Toto all inclusive od půjčovna obytných aut zahrnuje také kempingové vybavení, českou dálniční známku, veškeré pojištění, daně a asistenční služby.