Jak na pivní pupek

Pivo dělá hezká těla, tak zní staré rčení všech pijanů, kteří se oddávají tomuto zlatavému moku. V dnešní době to však není jen pivo, které dokáže vytvarovat hezké, kulaté a plné tělo, které se pod slunce nádherně vyjímá. Pokud patříte k lidem, kteří mají tuto hezkou výsadu, určitě vás bude zajímat dnešní článek, kde si ukážeme jak správně oblékat váš pivní pupek.

Ne každému může ovšem jeho pupek vyhovovat, alespoň co se oblékání týče. Nyní se podíváme na pár rad, které by vám měli poradit v tom jak se správně oblékat.

Černá barva je ve světě módy stálou jistotou. Tou nikdy nic nezkazíte a navíc zeštíhluje. Používejte ji teda zejména jako vrchní část oděvu. Pokud se rozhodnete i jít i do společnosti v černém obleku a košili, tak vše musí být kvalitní. Na černé totiž vyniknou technické nedostatky více, než jinde.pivni-pupek

Na spodní část těla pak můžete použít světlejší barvu oblečení. Takovéto barevné rozložení oblečení by mělo vše správně opticky vyvážit. Čemu se ovšem musíte v oblékání vyhnout, jsou vodorovné pruhy. Na ty platí jasné tabu a zákaz! Takové masivní pruhy, ale i jemnější proužky mohou postavu rozšířit až o několik centimetrů a to rozhodně nechceme.

Vstříc však můžete jít svislým pruhům. Ty postavu prodlouží a opticky ji zeštíhlí. Proužky využijte především na košilích a to především v kombinaci tmavé košile se světlejším svislým proužkem.

Dále se vyhněte velkým vzorům. Ty vám moc na důstojnosti nepřidají. Nic se totiž nesmí přehánět a stále platí pravidlo, že méně je někdy více.

Dále si vybírejte oblečení, které vám skvěle padne. Nesmí být malé a těsné, ale také nesmí být velké tak, aby plandalo či přes vás přetékalo. Musí prostě dokonale padnout. Za své míry se rozhodně stydět nemusíte.

Vyhněte se též různým ledvinkám a či taškám zavěšeným kolem vašeho pasu. Tento druh doplňků rozhodně není pro vás. Své věci si dávejte do kapes nebo do normálních tašek.