Jak vybrat podprsenku

Nejen správná velikost podprsenky nám pomáhá při jejím výběru, ale jsou zde i jiné požadavky ze strany zákazníků. My nabízíme podprsenky luxusní, které jsme nyní rozšířili i o výběr podprsenek pro všechny kategorie, ale stále v luxusním provedení. Proto u nás podprsenky a jejich výběr můžete uskutečnit z pohodlí domova a vybrat si tu pravou pro Vás.

Podle čeho si tedy podprsenku vybrat? Určitě by měla splňovat Vaše představy a měla by se Vám líbit. Pokud tedy dáváte přednost klasice, volte podprsenku, která je např. hladká, sněhově bílá, tělová nebo černá a určitě se Vám Váš výběr vyplatí. Krajkou také nic nezkazíte. Záleží čistě na Vašem vkusu, která pro Vás bude nejvhodnější. Naše podprsenky jsou luxusní a budou se určitě líbit každé ženě, i v případě, že podprsenku vybírá muž. Nabízíme pouze prověřené značky, kterými jsou např. Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Triumph, atd. Výběr podprsenky se dále odvíjí i podle postavy.

Drobnější postavě s menšími prsy bude slušet podprsenka, která učiní i z malého poprsí hotové zázraky – push up podprsenka sedne i ženám s menšími prsy a zakryje tak její nedostatky. Podprsenky korzetové jsou určené na zvýraznění dokonalých křivek a sexy tvarů. Chcete –li překvapit svého muže něčím jiným, co normálně nenosíte, je ta pravá příležitost vyzkoušet korzetové prádlo, které je plné kanýrků, mašliček, aj. a Vašeho muže určitě nenechají chladným. Výběr podprsenky si tedy volte vždy podle velikosti, ale i Vašeho vkusu, životního stylu, k jaké příležitosti ji využijete, aj.

Pokud tedy jste sportovně založená dívka nebo žena, volte podprsenku sportovní, která bude splňovat účel při sportu, bude elastická, s podpůrnými ramínky a nebude příliš zdobená. Pokud jdete na večírek a berete si prosvítající halenku, upoutejte na svou přednost poprsí tím, že si vezmete nějakou sexy podprsenku z naší nabídky, která může mít krajky, volánky, zdobení, aj. Na běžné nošení volte pohodlnou podprsenku např. bílé, tělové, černé barvy, která se hodí pod každé oblečení. Na ples a příležitosti večírků volte podprsenky, které jsou i s odepínatelnými ramínky nebo s gelovou vsadkou, vytvoří Vám bujné poprsí a Váš dekolt se stane neodolatelným.