"Jsi můj lék" je nový videoklip od Adély Zouharové a Lukáše Veřtáta

Adéla a Lukáš jsou mladí, nadějní zpěváci, kteří na hudební scéně nejsou úplnými nováčky. Jejich prvotinou byla píseň „Díky letu motýlům“ a následovaly „Veselé Vánoce“ a „Popelka“. Novinka, která spatřila světlo světa teprve nedávno, nese název „Jsi můj lék“. Všechny písně doprovází i zdařilé videoklipy. Posledně jmenovaná píseň s videoklipem, ač je to úplná novinka, má za sebou již úctyhodných 160 000 shlédnutí. A vzhledem k tomu, že se jedná o dětský videoklip bez PR, je to obrovský úspěch.

Videoklip a píseň „Jsi můj lék“

Jedná se o cover písně Incredible od Celine Dion. Text k písni pro Adélu a Lukáše napsal Milan Hosnédl a vzhledem k tomu, že originál písně je velmi těžký, bylo potřeba najít dostupné řešení pro dětskou interpretaci. Oba zpěváci absolvovali dlouhý trénink a to pod vedením Nemoros, agentury, která podporuje mladé talenty a nabízí své studio všem hudebníkům, zpěvákům, skladatelům i začínajícím umělcům. Všichni společně hledali styl, který by byl ideální pro nazpívání tohoto songu. Jakmile byla nahrávka na světě, zbývalo ještě natočit videoklip.

Videoklip k písni

Oproti předchozím videoklipům se tento soustřeďuje více na otázky dospívání a to proto, že i děti se dostávají do dospívajícího věku, v němž se potýkají s celou řadou obtíží. Scénář videoklipu byl vypracován tak, aby odpovídal textu, ale zároveň poskytoval smysluplný příběh ze života dětí. Ukazuje především problémy, se kterými se dnešní děti často potýkají. Jsou to šikana a kastování dětí mezi sebou. Poukazuje na to, jak je těžké se, mezi ostatními dětmi, prosadit a ukázat, že umíte něco, co ostatní ne. Přináší důležité poselství – nevzdat se, nenechat se odradit, vytrvat a jít si za svým cílem.

Na natáčení videoklipu se podílel i Michal Kovalčík (Ruda Ostravski) se svým synem.

Videoklip si můžete prohlédnout zde.