Kde koupit kouzelné dětské samolepky na zeď

Zařizujete nový dětský pokoj a přemýšlíte jakým způsobem jej vyzdobit, aby se v něm vaše dítě cítilo co nejlépe? A co třeba originální dětské samolepky na zeď?

Proč právě samolepky?

Samolepky na zeď jsou snadno dostupné a velmi jednoduchým způsobem se aplikují. V nabídce nalezneme celou řadu různých motivů. Kromě toho je to vhodný doplněk do každého typu interiéru. Vhodně zvolený motiv dětem zpříjemní nejen dobu strávenou v dětském pokoji přes den, ale i usínání. Může na ně dohlížet oblíbená postavička z pohádky, milované zvířátko a u starších dětí třeba jejich oblíbený sportovec či herec. Do dětského pokoje je vhodné vybírat více samolepek menších rozměrů, se stejnou tematikou. Pokojíček tak můžete přeměnit na královský palác, džungli nebo pohádkový svět s vílami pro holčičky a třeba draky pro malé kluky. Kromě toho jsou samolepky nádhernou bytovou dekorací, která nepotřebuje žádnou speciální údržbu a nikde a nikomu nepřekáží.

Kde vybrat ty pravé?

Velký výběr a to nejen dětských samolepek naleznete na portálu velkesamolepky.cz. Tento e-shop nabízí samolepky, které jsou pro děti bezpečné, nepoškozují podklad, na němž jsou nalepené a nabízejí i barevnou stálost.

Na výrobu samolepek je použit pružný a velmi tenký vinyl, na jehož spodní straně se nachází lepidlo, díky kterému samolepku snadno přilepíte na zeď a to na jakýkoli suchý druh povrchu. Může to být nejen omítka, ale i tapety a další druhy materiálů. Tento druh materiálu je také zárukou barevné stálosti, takže samolepky mají i po několika letech stále stejný odstín. Polyakrylátové lepidlo na spodní straně samolepky velmi dobře drží a velkou výhodou je i to, že žádným způsobem nepoškozuje podklad a nezanechává na něm stopy. Pokud budete opatrní, samolepku lze sejmout a nalepit na jiné místo.