Kde koupit vojenskou výstroj

Každý malý kluk si rád hraje na vojáky. Některým tato záliba vydrží až do dospělého věku. Zajímavým koníčkem je také sběratelství starých zbraní jako jsou především meče a šavle. Tento sortiment lze nejen sehnat na různých burzách, nebo si jej pořídit prostřednictvím inzerce. Ale také si jej můžete snadno zakoupit v Army shopu, kde najdete například japonský samurajský meč, francouzský krátký meč nebo ruskou šavli.

Nabídka Army shopu

Army shop Armik.cz nabízí široký sortiment, který zahrnuje přes 14 tisíc nejrůznějších produktů. Jejich společným jmenovatelem je armáda a vojenství. Z této široké palety je více než 55 tisíc nejrůznějších předmětů týkajících se vojenské výstroje, uniforem, dalšího oblečení včetně různých vojenských doplňků, přímo skladem. To znamená, že si každý může vybrat to, co potřebuje nebo co ho zaujme a okamžitě si to odnést domů. Army shop si váží všech svých zákazníků, a proto nabízí novinku v podobě dárku zdarma k vybranému zboží, pokud si jej koupíte v hodnotě přesahující 500 korun.

Co vše lze v Army shopu pořídit?

Tento obchod nabízí snad vše, co patří k vojenské výstroji. Koupit si například repliky výstroje používané armádami v první a druhé světové válce, na což se Army shop Armic.cz specializuje. Dalším sortimentem je outdoorové vybavení a potřeby pro pobyt a přežití v přírodě. Toto oblečení a vybavení si s oblibou pořizují aktivní „záložáci“, kteří toto zboží využívají při pravidelných cvičeních. K potřebnému vybavení patří také batohy, boty, ponožky, bundy, čepice a rukavice. Vybavit se vojenskou výstrojí mohou i ženy, pro které jsou v nabídce kalhoty a kraťasy, košile, trička a další součásti oblečení. K nejoblíbenějšímu sortimentu Army shopu patří maskáče. Ty jsou vhodné nejen pro aktivní vojenská cvičení, ale také pro hráče paintballu či airsoftu.

Kompasy a buzoly

Správný voják se při pohybu v přírodě neobejde bez kompasu nebo buzoly. Army shop nabízí pestrý sortiment tohoto zboží. Přesnost zaručuje například robustní AceCamp Military Compass. V podkategorii kompasy a buzoly si vyberou ale i sportovci, zejména orientační běžci. Pro ně je určena lehká buzola Special od české firmy Acra. Slouží při orientačním běhu nebo turistice a pro orientaci na mapě a v terénu. Turisty určitě potěší také malý a jednoduchý kompas, který se připne k řemínku hodinek.