Kde oslavit vysvědčení Vašich dětí?

Letní prázdniny se kvapem blíží a s nimi také závěrečné ohodnocení Vašich dětí na konci školního roku. Způsobů, jak můžete ocenit celoroční snažení Vašich potomků, je hned několik. Sáhnout můžete po osvědčených tipech a darovat oblíbenou hračku, zajít si s dětmi na zmrzlinový pohár nebo přispět nějakou tou korunou do jejich pokladničky. Osvědčené tipy na oslavu vysvědčení přináší rovněž Firma na zážitky. Právě na jejích webových stránkách se dovíte, kam s dětmi v Praze.

Prima den v Aquaparku Praha 

Léto představuje ideální období pro plnění dětských snů. Kromě naplánované dovolené, táborů pod stanem nebo v chatkách a pár dnů strávených na prázdninách u babičky můžete Vaše děti mile překvapit den prožitým v Aquaparku Praha. Nudit se zde rozhodně nebudou ani malé děti ani ty větší, které pomalu dorůstají do věku teenagerů. Díky rodinnému vstupu do Aquapalace Praha se octnete na jeden den ve vodním ráji. Tento jedinečný komplex vodního a saunové světa zaujme, jak děti, tak jejich rodiče. Těšit se můžete na dovádění ve třech palácích vodního světa s tobogány i menšími skluzavkami a opravdovým vlnobitím. Dospělí najdou místo pro relaxaci v saunovém světě, který je vybaven čtrnácti různými kabinami.

Kam za zábavou v Praze?

Firma na zážitky však nezapomíná ani na dospělé a připravuje pro ně nově mnoho lákavých zážitků se zábavou v Praze. Sami se o tom můžete přesvědčit zde www.firmanazazitky.cz/prekvapeni/. S Vaší drahou polovičkou si tak můžete dopřát indickou degustaci v restauraci Zátiší nebo romantickou noc v luxusně zařízeném pokoji Žižkovské věže. Kde jinde než v Žižkovské věži získáte možnost výhledu z výšky šedesáti šesti metrů. Během indické degustace naopak ochutnáte vybrané indické speciality připravené ve speciální peci tandoor.