Kvalitní stroje pro průmysl i zemědělství

Pokud podnikáte v průmyslu či zemědělství, určitě se naskytne situace, při níž potřebujete cokoli přepravit z místa na místo. K těmto účelům je potřeba mát v záloze přepravní automobil s kvalitní korbou či valníkovou plošinou. Na koho se obrátit, v případě, že si takový vůz hodláte pořídit? Existuje celá řada společností, které takové dopravní prostředky nabízejí. Patří mezi ně i Porgest.

Proč si vybrat právě Porgest

Svým zákazníkům nabízí korby na auto, valníkové plošiny, přestavby dle ADR, montáže hydraulických systémů, úpravy a servis vozidel, zakázkovou strojírenskou výrobu, do níž patří pálení laserem či plasmou nebo ohraňování.

Svoje služby nabízí již poměrně dlouhou dobu, díky čemuž získala celou řadu velmi prospěšných zkušeností, které využívá pro svoji současnou činnost.

Mezi její důležité aktivity patří výroba sklápěčových korb pro nákladní automobily všech značek, v rozmanitých provedeních, výroba valníkových plošin nejen pro civilní, ale i vojenské účely a výroba nádrží na PHM a oleje.

Společnost však poskytuje i celou řadu dalších služeb. Patří mezi ně přestavby vozidel dle předpisů ADR. Dále zajišťuje montáže hydraulických systémů a úpravy a servis vozidel. Využít také můžete pálení laserem či plasmou, které zajišťují CNC pálicí stroje nebo ohýbání dílů pomocí CNC ohraňovacího lisu.

Kromě toho úzce spolupracuje se zástupci Dhollandia. Díky spolupráci nabízí, prodává a zároveň zajistí i montáž hydraulických čel této známé značky.

Především je to bezpečnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Společnost je velmi flexibilní a orientuje se na koncového zákazníka. Její výrobky nabízejí skvělou povrchovou úpravu za velmi přijatelných cenových podmínek. Společnost také dbá na ochranu životního prostředí, což je aspekt nezanedbatelný.