Máte iPhone a potřebujete kryt? Víme, jaké jsou nej!

iPhone je rozhodně krásná a šikovná věcička. I když na první pohled vypadá robustně a odolně, realita je jiná. Jedná se o velmi křehké zařízení, které potřebuje doplňkovou ochranu v podobě krytu. Lámete si hlavu s tím, jaký kryt vybrat? Potom můžete vaše starosti hodit za hlavu. Poradíme, na co vše si musíte při jeho výběru dát pozor a samozřejmě dáme tip na ty nejlepší.

Výběr krytu je třeba podřídit vašim potřebám

Výběr pouzdra na mobil není možné brát na lehkou váhu. Kryt je totiž jakousi druhou kůží přístroje a měl by plnit řadu různých funkcí. První a nejdůležitější funkcí je ochrana. Dobrý kryt by měl přístroj ochránit při pádu i proti poškrábání, případě také před vnikem vlhkosti. Pravda je, že různé materiály nabízí odlišné stupně ochrany. Zatímco tenký plastový kryt nemusí být to pravé ořechové (plast je totiž velmi měkký, takže neochrání ani při pádu z malé výšky), pokud vsadíte na kryt z hliníku, máte jistotu, že je váš iPhone v bezpečí. Novinkou na trhu jsou i kryty ze dřeva, tyto jsou ale spíše designovou záležitostí. Nezapomínejte na to, že kryt toho sám o sobě moc nezvládne. Je třeba používat i další iPhone příslušenství jako bezpečnostní folie či kryty na konektor.

ocemsemluvi_isnap_01

LRose vás nadchne

Se zajímavou nabídkou velmi kvalitních krytů na iPhone přichází značka LRose. Kvalita ale není jen tím, oč v případě LRose běží. Značka připravila pestrý výběr cool designů, ze kterých si musí zákonitě vybrat i ti nejnáročnější. Je možné vybírat ze zářivých či naopak tlumenějších barev krytů na modely iPhone 4,5 i 6. Kromě jednobarevných jsou k mání i kryty s rozmanitými motivy – přes romantické kvítí pro dámy po kryt s Homerem. Kromě toho LRose nabízí i další produkty mezi top patří určitě tato brašna na tablet LRose.

ocemsemluvi_isnap_02

 

Jste šťastným vlastníkem iPhone a zajímáte se o novinky ze světa Apple? Stačí sledovat tuto rubriku a nic vám neunikne!