Máte zkušenosti s firmou Extéria s.r.o.?

Bezpečnost práce a požární ochrana jsou dvě oblasti, o kterých mnoho podnikatelů nemá ani zdání. Bohužel pokud za takové neznalosti přijde neohlášená kontrola z OIP, podnikatelé najednou budou nemile překvapeni z vysokých pokut, které jim budou stanoveny. Samozřejmě je pochopitelné, že některé firmy nemají dostatek času na to, aby se o bezpečnost na pracovišti starali, proto se má investovat do jiné firmy, která se na bezpečnost práce a požární ochranu specializuje. Takovou firmou je i firma Extéria, s. r. o., s níž má zkušenosti už celá řada podnikatelů. Patříte také mezi ně?

Společnost Extéria působí v oblast BOZP a PO a nabízí kvalitní služby za skvělé ceny. Firma je pro jiné podnikatele mnohdy spásou, protože dokáže rychle, mile a profesionálně pomoct se vším, co se bezpečnosti práce či požární ochrany týče. Shrňme si však všechna pro firmy.

S čím vším firma pomůže?

Firma má širokou nabídku služeb. V nabídce služeb nalezneme například kompletní zpracování dokumentace BOZP či případně PO, dále také profesionální školení, které se zaměřuje nejen na bezpečnost práce, ale také i na požární ochranu. Firma Extéria také dokáže posoudit požární nebezpečí, stejně tak se postará i o případné revize hasících přístrojů, elektrických spotřebičů a jiných podobných věcí. V nabídce služeb nalezneme také poradenství.

Proč je firma tak žádaná?

Jen široká nabídka služeb není jediný důvod kladných referencí. Pozitivní recenze jsou firmě udělovány i proto, že je v porovnání s konkurencí nejlevnější, přesto nabízí velice kvalitní služby, které splňují očekávání klientů. Jako jedna z mála firem podobného zaměření zastoupí klienty osobou způsobilou v prevenci rizik, pošle do firmy speciálního profesionálního technika, který hravě pomůže firmě při jakékoli kontrole ze státního odborného dozoru.

Obecně lze říct, že si klienti chválí rychlost, profesionalitu a kvalitu služeb. A jaké jsou vaše zkušenosti s firmou Extéria, s. r. o.?