Mužská obřízka vzrušuje ženy víc, než si myslíte

Na první pohled se jedná o primitivní obyčej, který dodržují jen starobylé kultury a náboženství. Pro druhé se jedná o lékařský zákrok, který prospěje zdraví pacienta, aspoň co se týče oblasti hygieny. Obřízka však může fungovat i jako sexuální stimul, který vám otevře nové obzory.

V první řadě si řekneme několik zdravotnických faktů o obřízce a až poté se dostaneme k hlavnímu tématu, kvůli kterému jste sem přišli. Obřízka má totiž nesporný fakt na prevenci šíření viru HIV neboli AIDS. U obřezaných mužů se snížila pravděpodobnost nakažení viru HIV až o 70 procent. Kromě toho dále snižuje přenos mykóz, snižuje pravděpodobnost rakoviny děložního čípku partnerky, snižuje virové a bakteriální infekce a máte i desetkrát menší šanci, že budete trpět infekcí močových cest.

Teď se tedy podíváme na stěžejní zájem dnešního článku. Tím je zkvalitnění sexu. Většina mužů, kteří tento zákrok podstoupili, nepřišla o subjektivní citlivost, ale došlo pouze k lehkému zpevnění pokožky žaludu a tím i k jeho tmavšímu zabarvení. Díky tomu se obřízka elegantně vypořádá s větší citlivostí žaludu a tím pádem je potřeba delšího času k uspokojení. Většina mužů si tedy může dopřávat delší potěšení jak sobě tak své partnerce a lépe se tak sladit s jejím orgasmem.nástroje k obřízce

To jsou dva hlavní důvody, proč muže láká podstoupit tento nepatrný chirurgický zákrok. Celkem 97 procent mužů vidí svůj sexuální život na lepší úrovni díky obřízce. Následný efekt má pak vliv na celou další řadu oblastí a to především kolem sebevědomí a kvalitnějšího života. Větší radost ze sexu a větší výdrže se odráží na větší vnímavosti vůči potřebám partnerky a muži jsou tak v milostném aktu mnohem více pozornější a citlivější.

Jenže penis není všechno a být kvalitním milencem vyžaduje mnohem více snahy než obřezaný penis a menší citlivost žaludu. Snaha a zájem vždy bude to přednější.