Nemůžete sehnat některý autodíl?

V takovém případě vám trn z paty vytrhne Carsshop.cz, který nabízí fyzickým i právnickým osobám včetně autoopraváren veškeré autodíly na osobní i užitková vozidla více než 50-ti značek. Veškeré prodávané náhradní díly jsou naprosto nové, originální a nepoužité. Carssshop.cz není žádným bazarem ani vrakovištěm, který by nabízel již použité a opotřebované autodíly. Autodíly odebírá pouze od osvědčených a renomovaných dodavatelů, takže zákazníci se mohou spolehnout na perfektní kvalitu zboží. Navíc je na každý prodávaný náhradní díla poskytována záruka až na tři roky. V Carsshopu.cz seženete prakticky cokoliv od žárovek, přes spojkové a brzdové díly, tlumiče až například po Lambda sondy.

Jak nakupovat?

Nakupovat náhradní díly je možné bez registrace, ovšem ta vám může sloužit v případě příštích nákupů. Po registraci totiž příště nemusíte znovu vyplňovat fakturační či dodací údaje. K přesnému vyhledání požadovaného náhradního dílu je třeba opsat originální kód výrobce z původního opotřebovaného dílu z vašeho vozidla a vepsat jej do vyhledávacího pole vpravo nahoře v e-shopu. Pokud je díl v databázi e-shopu, vyjede vám nabídka od jeho dodavatelů. Pokud číslo dílu neznáte, můžete si jej vyhledat v tzv. stromu kategorií. K tomu je třeba znát značku, model, rok výroby a motorizaci vozidla, což jsou všechno údaje, které najdete v technickém průkazu.

Odběr zboží

Objednané zboží zasílá Carsshop prostřednictvím zásilkové služby a při nákupu náhradních dílů v ceně nad 3500 Kč je doprava zdarma. Abyste měli jistotu správného výběru příslušného autodílu, máte možnost si ověřit VIN kód. Pokud by i přesto došlo k záměně, je možné zboží vrátit bez uvedení důvodu do 14 dnů od jeho převzetí. Druhou možností je osobní odběr v Havířově. K tomu je třeba nejprve vytvořit objednávku přes e-shop, poté vyčkat na zaslání expediční SMS nebo e-mailu, že zboží je připraveno k vyzvednutí. To je možné v pracovní dny od 8 do 16 hodin, ovšem v naléhavých případech, když potřebujete nutně například brzdové díly nebo jiný nezbytný autodíl, se můžete telefonicky domluvit na vyzvednutí zboží i o víkendu nebo po pracovní době Carsshopu.