Neotřelé sporty pro fajnšmekry II.díl

Na světě je spoustu bizarních věcí. U sportu tomu nebude jinak. Přináší me vám seznam těch nejdivnějších, nejbrutálnějších a nejhloupějších sportů na světě.

Ve druhém díle se zaměříme na závody šneků a na to, jaké to je mít fretku v kalhotech.

Staňte se žokejem šneka

Koňské závody či závody chrtů jsou už profláknuté. Pokud toužíte po něčem novém, vyzkoušejte závody šneků. Nesmíte ovšem čekat rychlé a nečekané momenty. Na to si šneci moc nepotrpí.

Nicméně šnečí závody se konají po celém světě a nejvíce populární jsou na britských ostrovech.

Trať má tvar kruhu o průměru 33 centimetrů. Úkolem šneků, je co nejrychleji se dostat ze středu kruhu k jeho okraji.

O tom, že šnečí závody jsou sportem gentlemanů a klidných povah svědčí i šampion Archie. Ten drží již osm let světový rekord o nejrychleji proběhnutou trať. Závod dlouhý 33 centimetrů zvládl zdolat za pouhé dvě minuty.
Je libo fretka do kalhot? fretka-bila

Tento sport nepatří mezi mírumilovné. Naopak. Je určený pro drsné chlapi, co nechodí pro bolest daleko. Tato záliba se poprvé objevila u anglických horníků v sedmdesátých letech minulého století. Princip sportu je jednoduchý. Nasadíte si široké kalhoty. Nohavice pevně stáhnete ke kotníkům a do kalhot hodíte dvě fretky. Vršek kalhot pak uzavřete páskem. Následně se ukáže kolik toho vydržíte. Čím déle tím lépe.

To že se jedná o fér sport dokládají i pravidla. Fretka nesmí mít otupené zuby a vy nesmíte mít spodní prádlo. Světový šampión Reg Mellor vydržel s fretkami v kalhotech úctyhodných pět hodin a šestadvacet minut.

Aby toho nebylo málo, snažili se angličtí sportovci zavést i ženskou verzi tohoto sportu. Dámy by si fretky strkali do halenek. Jak jistě sami tušíte, nápad se moc neuchytil.