Nová Škoda Fabia oceněna jako Automobil roku

Od dob, kdy lidé vyměnili koně pod sedlem za koně pod kapotou, se z automobilů stali jedni z nejlepších přátel člověka a z automobilového průmyslu pak jedna z nejvýdělečnějších činností. Auta se v průběhu let stále měnila, zdokonalovala svůj výkon i vzhled. Naši pozornost vždy upoutávaly hlavně vozy luxusní. Na druhou stranu bez praktičnosti a funkčnosti by nám i ten nejluxusnější vůz byl k ničemu.

Dokonalou kombinací luxusu a funkčnosti odjakživa nabízela mladoboleslavská automobilka Škoda. Její modely si probily cestu mezi světově uznávanou špičku vozů ve své soutěžní kategorii. Není se také čemu divit. Vyvážený poměr výkonu, kvality, funkčnosti a luxusu dělá z vozů Škoda Fabia dokonalého partnera na cesty.

Chytrá a hezká

Cíle konstruktérů nových modelů vozů Fabia bylo vytvoření moderního, dynamického a emocionálního vozidla. Nová podoba vozu Fabia tak přinesla mnoho konstrukčních změn, které se skutečně vyplatily a přinesly svoje ovoce. Nová Škoda Fabia dokonale vystihuje rčení „v jednoduchosti je krása“. Představuje vyváženou kombinaci funkčnosti, designu a chytrých maličkostí, které potěší každého řidiče. Fabia disponuje motory MPI, TSI a TDI, špičkovou úrovní bezpečnosti se 6 airbagy v základní výbavě a zavazadlovým prostorem o objemu 330 litrů. Víte, že Škoda Fabia získala ocenění Auto Roku. Více o tomto tématu ZDE.

01

Škoda Fabia, auto sbírající ceny

Nová Škoda Fabia 3. generace sbírá ceny. Největší poctou se pro ni stal titul Automobil roku 2015, který před patnácti lety získal i model 1. generace. Nyní jsme o dvě generace dále a tento posun je na vozu Fabia skutečně znát. U nového modelu je vyzdvihována hlavně její praktičnost, komfort a využití moderních navigačních technologií. Ceník nové Škody Fabia je navíc pro většinu z nás velmi příznivý.

02

Více místa pro rodinu

Pokud toužíte po více prostoru, pak upřete svůj zrak směrem k vozu Škoda Fabia Combi 2015. Tento vůz se hodí hlavně pro rodiny a firmy, neboť disponuje zavazadlovým prostorem o objemu 530 litrů. I přesto si v kategorii vozů své velikosti drží velmi příznivou cenu.