Nové trendy v bydlení

Pokud se v letošním roce chystáte na stavbu či rekonstrukci, můžete se inspirovat novými trendy pro rok 2017, které najdete v internetovém časopisu JakBydlet.cz. Dozvíte se, že v letošním roce bude převládat přírodní ráz, přírodní materiály, čisté linie a také živé rostliny například v podobě zelených stěn.

Tento trend se uplatní zejména v koupelnách, do kterých živé rostliny vnesou zcela jinou, příjemnou a relaxační atmosféru. Články o bydlení se však týkají i ostatních částí bytu. Inspirovat se mohou například majitelé malých bytů, ve kterých lze jednotlivé zóny vymezit například výraznými barvami. V malování stěn je trendem použití maximálně dvou dominantních barev a barvou roku 2017 je tmavočervená s hnědými odlesky.

Bydleti.cz

Další elektronický on-line magazín o bydlení najdete pod označením Bydleti.cz. Přečíst si zde můžete spoustu rad a námětů včetně fotografií týkajících se bydlení jako takového. Navíc se dozvíte spoustu informací o životním stylu nebo o zahradě. Především se ovšem můžete inspirovat novými trendy, které preferují jednoduché linie, hodně světla a opět bílou barvu. Nejžádanější součástí moderního bydlení je nyní venkovní prostor s posezením a zahradním grilem. Trendem je maximální propojení venkovního prostoru s interiérem. Do popředí pozornosti se tak dostávají předzahrádky, terasy a balkóny ozdobené květinami, okrasnými dřevinami a nábytkem.

U podlahových krytin se prosazuje návrat ke světlejším materiálům, kterým je například přírodní dub. Stále oblíbenější je styl širších prken než menší parketové vzory.

V kuchyních jsou nyní moderní byzúchytková dvířka, která mají vyfrézované žlábky. V barvách jsou trendem bílé a krémové odstíny či matný lak.

InMagazín.cz

V rubrice bydlení na inMagazínu.cz najdete rovněž články na téma bydlení. Dozvíte se potřebné informace týkající se hlavně nábytku, ložnic, postelí, sedacích souprav, postelí, židlí, ale také o některých trendy doplňcích. Jedním takovým jsou akvaria s rybičkami, která vytvářejí harmonickou atmosféru a dodávají interiéru originalitu. Akvarium poskytuje úžasnou a zklidňující podívanou, která mnohdy předčí televizní programy.

Bydlení v EU

Na webovkách eubydlení.eu se dozvíte názory předních evropských designerů na nové trendy v bydlení. V letošním roce radí zapomenout na shromažďování starožitností z jednoho období. Trendem bude spíše interiér, v němž se snoubí různé prvky z minulosti a budoucnosti. Články o bydlení vás zde budou bavit.