Novinky Holosunu pro rok 2020: na co se mohou těšit milovníci sportovní střelby?

Není tomu tak dávno, co Holosun představil své novinky pro letošní rok. V nabídce se nově objevuje například cenově výhodný set kolimátoru a zvětšovacího modulu a první uzavřený mini kolimátor. Pojďte se s novinkami blíže seznámit. 

Cenově zvýhodněný set

První novinkou je cenově výhodný set, součástí kterého je otevřený kolimátor HS510C v praktickém robustním ABS kufříku a zvětšovací modul Holosun HM3X. Těšit se můžete také na spacer pod kolimátor k dosažení výšky 1/3 co-witness (tečka nad výklopnými mířidly). S tímto setem přitom ušetříte přibližně 3 000 Kč oproti tomu, kdybyste jednotlivé kousky kupovali samostatně.

Uzavřený mini kolimátor

Velmi dlouho očekávanou novinkou je vůbec první uzavřený mini kolimátor HE509T. Je přitom určen pro krátké i dlouhé zbraně a k dostání je v červené a zelené variantě barvy řady ELITE.

Kolimátor vás na první pohled zaujme svou uzavřenou a velmi bytelnou konstrukcí, která je zhotovena z titanu. Těšit se zároveň můžete na všechny vychytávky, které Holosun nabízí. To znamená například automatické zapínání a vypínání kolimátoru, regulace a možnost napájení prostřednictvím solárního panelu. Vzhledem k uzavřené konstrukci navíc kolimátor nabízí velmi dobrou viditelnost zaměřovací osnovy.

A na co se těšit v budoucnu?

V dohledné době by Holosun měl představit ještě několik novinek, mezi které patří například kolimátor HS407CO V2, který bude nabízet nový obrazec o velikosti 8 MOA. Bude určen vyloženě pro krátké zbraně a střelbu na krátkou vzdálenost. 

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.