Ocelové náhrdelníky

Pro výrobu šperků se používají nejrůznější materiály. V poslední době se stávají velkou módou ocelové masivní náhrdelníky. Ocel byla známa již v minulosti, ovšem šperkaři se k ní rádi vracejí a hledají inspiraci v moderním designu, plném skla a oceli.

meucci-kralovsky-nahrdelnik-z-chirurgicke-oceli-ds058Ocelové náhrdelníky vás překvapí svou jemnou krásou, úžasným zpracováním drobných detailů a celkovým dojmem, kterým na vás zapůsobí. V žádném případě si nelze představit ocel použitou na ocelové náhrdelníky jako hrubý, neživotný kousek kovu, ale naopak jako cizelérsky zpracovaný šperk, u kterého těžko poznáte, že se nejedná o drahý kov, ale o ocel.

dn070-nahrdelnik-ocel-a-keramikaZ oceli se vyrábějí nejrůznější šperky, které mohou směle konkurovat s jinými šperky a v řadě případech je i předčít svým dokonalým zpracováním a vysokým leskem. Například Meucci ocelový náhrdelník z ušlechtilé chirurgické oceli je k nerozeznání o stříbrného náhrdelníku. Vybírat si můžete z různého provedení, z rozmanitých tvarů a použitých doplňků.

Takový masivní královský ocelový náhrdelník se hodí pro každou významnou společenskou událost, na které se chce žena pochlubit s jedinečným dárkem od svého partnera. Společnost můžete okouzlit i náhrdelníkem s přívěsky ve tvaru lístků, náhrdelníkem tvořeným spojenými čtverci či ocelovým náhrdelníkem, na kterém si můžete měnit přívěsky podle své nálady a charakteru společenské akce.

meucci-nahrdelnik-z-chirurgicke-oceli-s-priveskem-dn047Novinkou a hitem poslední doby jsou moderní náhrdelníky s keramikou. Skvěle působí i ocelové šperky, které jsou ozdobené vzácným leštěným kamenem, či posázené drobnými perličkami. Vedle náhrdelníků jsou působivé i ocelové náušnice s perličkou, s kapkovými či květinovými přívěsky, nebo náušnice s perletí či různými čirými kameny.

Z oceli se vyrábějí rovněž náramky. Náramky z chirurgické oceli lze vybrat v masivním i drobnějším provedení. Přestože působí přepychově, jejich ceny se pohybují do jednoho tisíce Kč a mohou se stát krásným doplňkem něžné ženské ruky. Vybrat ocelové šperky si můžete z pestré nabídky, kterou najdete na JUVELORA.CZ.