Pánské účesy pro rok 2014

Každý muž chce vypadat dobře a líbit se ženám. Někdo si na tom dává záležet více a někdo zase méně a hledá své přednosti jindy. Tak nebo tak, zde je pár tipů a rad na to jak být stále in v očích žen aneb trendy v pánských účesech pro rok 2014.

Je hned několik trendů, které v roce 2014 budou frčet. V první řadě to jsou delší vlasy. Tím nemáme na mysli dlouhé vlasy až po ramena jako v období mániček, ale prostě delší vlasy. Ve světě hold už nefrčí super ultra krátké vlasy ostříhané na 6 mm se super vzorováním. Tato módní vlna je už dávno za námi.2 Dnešní trendy udávají směr vyholených boků a dlouhých vlasů uprostřed. Průměrná délka vlasů však je zcela na vás a záleží, jak moc dlouhé vlasy chcete. Díky vyholeným bokům, můžete své vlasy tvarovat podle potřeby a fantazii se meze nekladou. Pokud však budete mít vlasy kratší je podstatně složitější je správně upravit a nasměrovat tak jak potřebujete. K tomu aby jste vytvořili kýžený styl, musíte navštívit odborníka. Návštěva takového odborníka vám nejen ušetří čas, ale i problémy, které během nošení účesu mohou nastat. Odborník by s vámi měl probrat to, zda vám bude vámi vybraný účes slušet nebo zda je zapotřebí vybrat jiný či upravit ten stávající.1 Je totiž jasné, že ne každý účes se hodí ke každému typu obličeje. Často se tak stává, že se vám některý účes líbí, ale nesedí k vašemu tvaru obličeje a od toho tu je právě profesionál, který vás na to upozorní. Další výhodou kvalitního kadeřníka je i to, že vám ukáže jak správně pečovat o účes, jaké používat kosmetické přípravky které zlepší kvalitu vlasů a další. První dny účes od kadeřníka vypadá skvěle, ale po pár dnech a umytí vlasů, se účes změní a pak je jen na vás, jak se postaráte o své vlasy. I v tomto případě by vám měl váš kadeřník ukázat jak docílit kýženého vzhledu jaký hřeben použít či jak správně vlasy načet do požadovaného tvaru.

Je to tak jak se říká, i krása něco stojí a skvělý účes a delší vlasy si zaslouží tu péči. Vždyť to přeci děláme kvůli našim drahým polovičkám.