Papírové hygienické potřeby nejen pro domácnost

Každá domácnost používá celou řadu papírových hygienických potřeb. Patří mezi ně především toaletní papír, papírové kapesníčky, papírové ručníky či hygienické papírové utěrky.

Toaletní papír nemá dlouhou historii

V současné době je toaletní papír brán jako samozřejmost. Výroba toaletního papíru pro toaletní potřeby se však objevuje až v polovině 19. století. Jeho složení se od toho běžného papíru výrazně odlišuje, neboť mezi jeho hlavní přednosti patří snadné a rychlé rozložení po namočení. Mezi nejběžnější suroviny, které se pro jeho výrobu používají, patří především papír recyklovaný, který by, během procesu výroby, neměl projít bělením: Je to především z důvodů ekologických.

Rodinná firma Qualitop

Qualitop je rodinná firma s dlouholetou tradicí a s celou řadou zkušeností, která svým klientům nabízí dlouhodobou spolupráci. Lze si domluvit i výrobu dle konkrétních představ. Veškeré objednané zboží vám bude doručeno na udanou adresu a doprava je zdarma. Velké množství výrobků je přímo skladem. Majitelé společnosti si kladou za cíl nejen nabídnout zákazníkovi výrobky té nejvyšší kvality, ale také optimalizovat náklady a veškeré zboží dodat v co nejkratším termínu.

V nabídce naleznete toaletní papír, toaletní papír jumbo jednovrstvý či dvouvrstvý, papírové kuchyňské ručníky, papírové kapesníčky či kosmetické utěrky.

Papírové ručníky lze použít do zásobníku. Vybrat si můžete variantu midi či maxi. Papírové kapesníky nabízejí variantu jednotlivých balení či kapesníky v krabičce. Nejen v gastronomii se hojně využívají i papírové ubrousky, které jsou vhodným pomocníkem během stolování.

Kromě papírových hygienických potřeb společnost nabízí také zásobníky na toaletní papír či papírové ručníky.