Plánujete stavbu domu? Nezapomeňte si zajistit kontejnerovou dopravu

Teprve při stavbě domu si mnoho lidí uvědomí, na co všechno je potřeba myslet. Pokud jste důslední, nenechte nic náhodě a důkladně se na stavbu, nebo i rekonstrukci, připravte. Při samotné stavbě je zapotřebí velké množství materiálu a ten se sám nepřepraví.

07Stavební firma často dokáže obstarat dovoz cihel nebo tvárnic, ale to ovšem nestačí. Pro komplexní služby je tu firma Kontejnery Cetkovský, jejíž hlavní činností je kontejnerová doprava Prostějov a široké okolí. Za příjemné ceny vám obstará dovoz stavebního materiálu, který zahrnuje písek, štěrk, drcené kamenivo, směsi drceného kameniva, beton, lomový kámen, nasekané měkké i tvrdé dřevo, písek a další. Za levné ceny si materiál zakoupíte a rovnou vám bude dopraven na místo určení. Je to výrazně levnější varianta, než si obstarávat nákup dopravy a materiálu zvlášť.

Odvoz sutě

Rekonstrukce jsou v plném proudu a pokud také rekonstruujete, zřejmě jste udiveni, kolik se vám na zahradě objevilo sutě. Na odpad při rekonstrukcích je vhodné myslet včas a předejít mu přistavením kontejneru, do kterého se bude odvážet. Zabráníte tím tomu, abyste museli odpad skladovat na zahradě. Firma Cetkovský zajistí přistavení kontejneru, vyklizení, odvoz i likvidaci suti. Myslete na kontejnerovou dopravu ještě předtím, než začnete rekonstruovat, bude vám přistavěn kontejner, u kterého získáte 2 dny pronájmu zdarma. Pokud se na firmu obrátíte můžete očekávat nejen přátelský a profesionální přístup, ale také nízké ceny.