Pleš je sexy

Díky tomu, že plešatí muži se cítí být znevýhodněni oproti mužům s vlasy, tak se více snaží o to, aby byly úspěšnější než jejich vlasatí kolegové.  Neustálá připravenost jim tak dodává určité charisma a body navíc, které sbírají u žen. Být plešounem totiž neznamená být na odpis. Právě naopak!

Plešatost je mezi muži velmi rozšířená a přesto se jedná o jeden z největších bolístek na jejich sebevědomí. Bez vlasů se muž cítí více zranitelným, ztrácí ze svého pohledu jistotu u žen a díky nízké sebedůvěře se mnohdy i hůře prosazuje v kolektivu a to má často znatelný vliv na pracovní výkony.

Pokud se vám stane, že začnete plešatět, rozhodně neztrácejte hlavu a udělejte pár vstřícných kroků, které vám opět vyšvihnou do sedla. První pravidlo, které vám pomůže bojovat s novou situací je si přiznat, že tomu tak prostě je. Nové vlasy nenarostou, tak proč se snažit zbytečně a zdlouhavě zakrývat lysinu. Pokud se vám vytvořily široké kouty, či kolečko na zadní části hlavy a jste z toho nervózní, oholte si rovnou celou hlavu a zbytečně se netrapte. Na světě totiž žije zhruba 1,5 miliardy lidí, kteří mají stejný problém jako vy.BruceWillis

Plešatý muž má navíc spoustu výhod, které plynou díky tomu, že je plešatý. Je totiž vědecky prokázáno, že plešatý muž se více snaží a díky tomu je úspěšnější. To vám dává jistý trumf v rukávu vůči vlasatcům. Především ženy pak dokážou velmi ocenit úspěšné muže a těšit se tak můžete jejich přízně. Nehledě na samotný vzhled plešatých mužů, kteří často připomínají drsné chlapi z barů a klubů, kteří si to nebojí rozdat v temné uličce za barem. To na sexy vzhledu také přidá.

Takže, pokud se vám začíná ztrácet kštice, či jste již plešatí, nevězte hlavu a věřte, že máte nyní trumf, který vám může závidět kde kdo. Hlavu vzhůru a směle vykročte k novým možnostem, které na vás čekají.