Potřebujete opravit notebook? Obraťte se na odborníky

Notebook se stává nepostradatelnou součástí celé řady povolání a to díky tomu, že svému uživateli nabízí celou řadu výhod. Patří mezi ně dostatečný výkon, přijatelná cena a mobilita, díky níž s ním lze pracovat i mimo kancelářské prostředí.

Díky baterii vydrží i nějaký ten čas bez připojení do sítě. Jeho častému používání nahrává i stále se rozrůstající dostupnost bezdrátového připojení k internetu. Jeho uživatel tak má stále po ruce nejen důležité informace a dokumenty, ale i smlouvy, mapy a i soukromé údaje. Pokud si tedy pořídíte notebook, máte veškeré digitální údaje vždy po ruce. Problém však nastane v případě, že se porouchá.

Na koho se obrátit v případě potřeby?

Pokud potřebujete někoho kvalifikovaného, kdo je profesionálem ve svém oboru, obraťte se na rgservice.cz, který servis notebooku Praha zajistí. Postačí vyplnit formulář na stránkách společnosti a notebook doručit. Oprava notebooku je obvykle provedena do deseti pracovních dnů, zařízení je otestované a posílá se na dobírku na vámi uvedenou adresu.

Pokud nemůžete zajistit dopravu porouchaného notebooku osobně, lze si sjednat svoz, který společnost zjišťuje prostřednictvím dopravní společnosti GLS. Pokud chcete využít tuto možnost, postačí ji zaškrtnout při vyplňování objednávkového formuláře a zvolit si datum svozu. Porouchaný notebook zabalíte do krabice. Adresu vypisovat nemusíte, neboť kurýr, který zásilku vyzvedává, má již předtištěný štítek a předá vám potvrzení o převzetí.

Jak probíhá oprava?

Jakmile je notebook doručen do servisu, dochází ke vstupní diagnostice, která je zdarma. Následně jste kontaktováni a technici společnosti s vámi konzultují cenu opravy. V případě vašeho souhlasu dochází k opravě notebooku.