Příjemné ubytování v Praze zajistí penzion AKÁT

Hlavní město ČR Praha patří mezi nejoblíbenější turistické destinace. Navštěvují ji turisté z Česka i ze zahraničí, ale také řada obchodníků a dalších lidí. Praha také bývá oblíbeným cílem školních výletů, ke svým utkáním sem jezdí řada sportovních oddílů, je to dějiště nejrůznějších kulturních a společenských akcí. To vše znamená také potřebu ubytování. Jednou z možností je výhodně umístěný Penzion Praha 5, který se nachází v centrální části Prahy. Konkrétně je to v Praze 5 – Smíchov a zájemcům z řad jednotlivců i kolektivů je zde k dispozici hostel a penzion AKÁT.

Výhodná poloha

Díky své poloze je AKÁT Penzion nejen klidnou oázou uprostřed velkoměsta, ale také ideálním výchozím bodem k poznávacím toulkám a výletům po Praze. Tuto možnost mohou využívat jak jednotliví turisté, tak kolektivy, ale i ostatní návštěvníci Prahy při svých soukromých nebo služebních cestách. Předností penzionu je snadná a rychlá dostupnost veřejnou hromadnou dopravou ze všech vlakových a autobusových nádraží, včetně letiště. K výhodám patří rovněž tramvajová doprava a nedaleká stanice pražského metra. Motoristé mohou své soukromé či služební vozidlo bezpečně zaparkovat přímo v objektu penzionu.

Ubytování

Penzion nabízí kvalitní, pohodlné a cenově dostupné ubytování ve třech ubytovacích kategoriích. Na výběr jsou jak kvalitně a plně vybavené apartmány, tak levné hostelové pokoje. Celkem je k dispozici 18 útulných pokojů hotelového typu, které jsou ideálním řešením při krátkodobém či střednědobém pobytu v Praze. Ke komfortu přispívá vybavení každého pokoje vlastním sociálním zařízením. Například klasický pokoj s jedním lůžkem je vybaven LCD TV, židlí a stolkem, šatní skříní, koupelnou se sprchou, toaletou a fénem na vlasy. Stejné vybavení je i v pokojích dvou, tří a čtyřlůžkových, které se liší samozřejmě rozměrem podlahové plochy.

V hostelu je k dispozici 32 pokojů, které pojmou více než 100 osob. Tento typ ubytování je ideální například pro sportovní zájezdy. Nekuřácký salonek v restauraci nebo zahrádka může sloužit k setkávání celé skupiny. Na základě objednávky zajišťuje Penzion Praha i polopenzi nebo parkování pro autobus.