Prožijte Piráty z Karibiku jinak! Už v červnu to vypukne!

Pokud máme volný večer, většinou ho trávíme s těmi nejbližšími. Často hrajeme nějakou deskovou hru, jindy jdeme do kina. Pokud se vám ale nic nechce, sednete si na gauč a pustíte si nějaký z vašich oblíbených filmů. Většina z nás má na tomto seznamu těch nejoblíbenějších filmů i film s fenomenálním Johnem Deppem – Piráti z Karibiku. Je to směsice dobrodružství a humoru – toto duo miluje snad každý z nás. Jestliže byste svůj oblíbený film chtěli vidět trochu jinak, měli byste být součástí koncertu, který letos vypukne v Praze a v Brně.

Všichni se shodneme na tom, že první díly všech ság jsou vždycky nejlepší. To platí i u tohoto snímku – o důvod víc jít na koncert, na kterém nejen zhlédnete film (bohužel v původním znění s českými titulky), ale taky si poslechnete všechny hudební vložky v podání symfonického orchestru.

Jde se po vzoru Harryho Pottera

Něco podobného se letos konalo už druhým rokem v pražské O2 Aréně v lednu, jenom tím promítaným filmem byl Harry Potter. Zájem o toto hudební představení byl tak obrovský, že se rozhodlo, že se podobně zpracuje i film Piráti z Karibiku.

Kdy a kde se tyto koncerty budou konat?

Bohužel obyvatelé Ostravy budou zklamaní – do našeho třetího největšího města Česka tento koncert s promítáním prvního dílu ságy Pirátů nepřijede. Za to ho však uvidíme v Pražské O2 Aréně, a to už 9. června tohoto roku! Poté se celé představení přesune do brněnské DRFG Arény, kde se bude koncert s promítáním filmu konat 10. června tohoto roku.

Lístky jsou zatím stále k dispozici, ale opět zde platí, že se prodávají rychlostí blesku. Lístky koupíte od pět seti korun do dvou a půl tisíc – vždy záleží na místě, kde budete sedět. Kupodivu jsou nejvýhodnější lístky na balkoně, odkud uvidíte film snad nejlépe.

Celý film bude doprovázen Filharmonií Hradec Králové.