Půjčte si výhodně dodávku, již od 390 Kč/den

Kvalitních půjčoven užitkových vozů je jako šafránu. Často nabízejí nekvalitní vozy nebo příliš vysoké ceny. Najdou se však i ověřené společnosti, které nabízejí vozy v dokonalém technickém stavu za výborné ceny.

2Půjčovna dodávek Praha na portálu dodávky-express.cz nabízí široké spektrum užitkových vozů a mikrobusů s řadou zajímavých výhod. Vozový park nabízí automobily od prověřených značek, jako je Ford Transit, Volkswagen Crafter, Ford Transit Connect či Renaul Master. Všechny vozy jsou pravidelně kontrolovány a udržovány. Kromě toho v ceně půjčovného, což činí od 390 Kč/den do 1100 Kč/den, získáte i dálniční známku, pojištění a elektronický systém sledování, který slouží jako zabezpečení v případě krádeže vozu. Stačí vlastnit řidičský průkaz skupiny B a můžete si půjčit jakýkoliv vůz z nabídky.

Výhody, které půjčovna nabízí

3Cena za pronájem užitkových vozů má i řadu výhod. V ceně je totiž zahrnutá zaplacená silniční daň, povinné ručení, asistenční služba, která je k dispozici 24 hodin denně a platná dálniční známka. Navíc nemáte žádný limit v počtu najetých kilometrů. Jednoduše si půjčíte vůz a můžete s ním jej využít na cokoliv potřebujete. Klidně můžete vyrazit i do zahraničí. Je to jen na vás. Půjčovna dodávek je velmi všestranná.

11Dále jsou pro vás připraveny praktické balíčky, které nastaví vůz přesně podle vašich potřeb. Potřebujete stěhovat nebo převážíte cenné věci? Stačí říct a získáte úpravy na míru, které jsou započítány v ceně. Kromě toho se můžete i připojistit. V případě spoluúčasti při nehodě s cizím zaviněním je o vše postaráno navíc máte odtah v rámci EU zcela zdarma.

Půjčovna minibusů a užitkových vozidel dodávky-exress.cz nabízí výjimečné služby a disponuje přístupem, který jinde nenajdete. To, že si za svým slovem stojí, ručí i garance nejnižší ceny.