Relaxace a odpočinek nejen v Krkonoších

Krkonoše jsou nejen naše nejvyšší pohoří, ale také místo, které navštěvuje celá řada jak našich, tak i zahraničních turistů. Celoročně nabízejí ubytování Krkonoše v celé řadě hotelů, penzionů či apartmánů, ale také celou řadu zajímavých aktivit a sportovních činností. Na své si přijdou jak milovníci relaxace, tak i odpočinku aktivního.

Ubytujte se v apartmánech Stará Škola

Apartmány Stará Škola jsou umístěny v ideálním místě a svým hostům nabízejí kompletní vybavení. Kromě apartmánů v objektu naleznete společenskou místnost s barem, do níž se vejde 15-20 osob, rozlehlou louku vhodnou pro míčové hry, dětský koutek a ohniště s posezením. Díky vhodné poloze lze vyrazit do okolí a využít tak možnosti celoročních aktivit mezi něž patří lyžování, cykloturistika nebo turistika. Objekt je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak i pro konání celé řady firemních akcí.

Pro wellness pobyty krkonoše si můžete zvolit z některého z pokojů či apartmánů. Apartmány exclusiv nabízejí, kromě nádherného zázemí, i masážní sprchu či saunu. Každý apartmán disponuje kromě vlastního sociálního zařízení i kuchyňkou a televizí.

Obdobné služby nabízejí i apartmány jizerské hory, jež se nacházejí v poklidné horské vesničce. Svým hostům nabízí nejen ubytování, ale i saunu a společenskou místnost s barem a je zde možnost úschovy kol či lyží. V areálu je i parkoviště pro automobily. Interiér je moderně zrekonstruovaný a vybírat si můžete z nabídky několika typů pokojů, jež jsou pohodlně vybaveny. Pokud chcete opravdovou relaxaci v soukromí, využijte apartmán exklusiv, který disponuje masážní sprchou a saunou či krbem. Všechny druhy apartmánů můžete využít i pro rodinnou dovolenou s dětmi, pro něž je zde nachystaný dětský koutek.

Obdobné areály jsou k dispozici také v Rokytnici nad Jizerou, Špindlerově Mlýně nebo v Harrachově.

Podrobnější informace k jednotlivým místům naleznete na portálu apartman-staraskola.