Špičkový Škoda servis v Praze

Pravděpodobně není třeba zdůrazňovat, jak velice oblíbená je značka vozů Škoda na českých silnicích. Nikde ve světě jich nepotkáte při jízdě městem v takové četnosti jako právě tady. Jak zajistit, aby vám vůz sloužil co možná nejdéle a v dobrém stavu? Kde najdete pro svůj vůz Škoda kvalitní péči?

Kvalitní servis v Praze

Navštivte servis Autotrio Praha a svěřte svůj vůz do rukou odborníků. Firma splňuje nejpřísnější kritéria a podmínky Škoda Auto a. s. Nemusíte se tedy bát neodborných zásahů do vašeho vozidla a případnou ztrátu záruky. Pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, firma totiž byla založena již roku 1995 a od té doby prošli její zaměstnanci řadou přísných školení a věnovali svou péči mnoha vozům Škoda.

Slevy pro věrné zákazníky

Firma Autotrio Praha je především servisem pro lidi, a proto nezapomíná na své stálé zákazníky. Prostřednictvím tzv. Šekové knížky poskytuje slevy nejen na provedené servisní úkony, ale i na náhradní díly. Potřebuje vaše vozidlo klempířskou či lakýrnickou odbornou péči, ale pojišťovna ji neuhradí? Nezoufejte, slevy ze Šekové knížky se vztahují i na ně.

Velký sortiment služeb

Potřebujete pro své vozidlo záruční nebo pozáruční servis? Chcete zabezpečit vůz proti odcizení? Stala se vám nehoda a oceníte pomoc při vyřizování pojistných událostí? Ve všech případech se můžete s klidem obrátit na tento kvalitní servis aut Praze. V případě delších úkonů jistě rádi využijete možnost zapůjčení náhradních vozidel, jakými jsou například Fabia, Fabia Combi, Octavia Combi či Roomster.

TIP: Využijte servis aut Škoda v Praze a napište nám o vaší zkušenosti.