Tanec jako skvělý doplněk hubnutí

Možná jste věrná posluchačka MTV stanice, dokonce třeba divačka, která se snaží v klipech zachytit nejrůznější taneční kreace a zkoušet je i doma..ale víte o tom, že byste se mohla o tento styl tance zajímat také na profi úrovni?

Pokud máte jen trochu ráda tanec a baví vás hudba, ucítíte rytmus a na ten se začnete hýbat – jak jednoduché a prosté. Nejrůznější taneční styly se všelijak prolínají, než tedy s něčím začnete, je dobré se podívat na celý přehled všech tanečních kurzů v 331 Dance Studiu Olomouc. Ne pro každého je hip hop, reggae nebo twerk.


02

Fundance vás nabije pozitivní energií

Nicméně moderní tance jsou většinou nastavené tak, že uživatel předem tuší, co se mu bude líbit a co ne, už díky tomu, jaký upřednostňuje hudební styl. Nemáte-li žádný vyhraněný, oddejte se muzice třeba na hudební stanici MTV, kde se vyhrává od popu, r´n´b až po hip hop. Taneční kroky si osvojíte rychle. MTV dance je taneční styl vhodný i pro začátečníky, stejně jako hip hop nebo dancehall. A strach, že vám už není 15, taky mít nemusíte. Tanec se zábavou, kde se neřeší, jestli jste si zrovna šlápla na tkaničku nebo se otočila na druhou stranu, to je taneční kurz Fun Dance. Vše chce trénink a za ruku vás povede skvělé 331 Dance Studio v Olomouci.

fun_dance

321..je tu 331!

Když tedy bydlíte přímo v Olomouci nebo i jinde, určitě pro vás nebude problém skloubit čas se zábavou. Tanec se pro vás stane odreagováním, ale klidně prostředkem k hubnutí. Jsou tu ženy, které se s tancem naučily zdravě stravovat a dodržovat pitný režim. Věřte tomu, že je k tomu právě vedl ten pohyb. Když se člověk hýbe, má menší chutě konzumovat nezdravé jídlo a lepší náladu. K večeři tak postačí jablko a zeleninová šťáva naředěná vodou. Jak je vidět, tanec se vyplatí v každém ohledu. Stane se pro vás relaxací, kterou nebudete chtít vynechat ani jednou! Je to v podstatě závislost, ale krásná. V rozhodování vám pomůže rozhovor s tanečnicí, která srší elánem a optimismem – změnou životního stylu zhubla neskutečných 37 kilogramů!

01

Studio v Olomouci zajišťuje nábory nováčků a má stále, co nabídnout. Tancovat mohou i malé děti. Je to rozkošné, když jsou hip hopersky oblečené. Neváhejte a určitě je nebo sebe přihlaste. Taneční kroužek děti učí i zodpovědnosti pro povinnost. Konkrétně v Olomouci je to hned několik kurzů, ve kterých je možno navazovat. Ty nejmenší děti začínají ve Streetdance Baby, Mini, Kids až po Juniorské skupiny plné mladých teenagerů. V tancování tak budou znát všechny pokroky a úspěchy na nejrůznějších tanečních soutěžích.

Oprašte své taneční schopnosti z diskoték a nebojte se do toho jít naplno. Taneční kurz Fun Dance pro dospělé si zamilujete prakticky okamžitě se silným návykem a motivací stát se jednou tanečním mistrem a Streetdance třeba vyučovat..