Tři užitečné autodoplňky

Každý chce mít svůj automobil vybaven vkusnými autodoplňky, které vůz odliší od ostatních. Otázkou je, jaké doplňky do vozu nakoupit. Mnozí majitelé vozu se domnívají, že autodoplňky jsou jenom na parádu, ale to samozřejmě není pravda. Autodoplňky jsou nedílnou součástí vozů, ale neplní žádnou zkrášlovací funkci. Plní naopak funkci ochrannou.

Na trhu naleznete mnoho autodoplňků, které si budete chtít zakoupit či které budete chtít instalovat do svého vozu. K tomu, abyste perfektně ochránili svůj vůz, však stačí pouhé tři autodoplňky, které zajistí ochranu před škrábanci, oděrky a jiným poškozením. Jaké to jsou?

1) Vany do kufru

Pokud patříte k řidičům, kteří ve svém voze neustále převáží těžký a ostrý náklad, vyplatí se investovat do van do kufru. Vany do kufru jsou nepostradatelným autodoplňkem, který dokonale za všech okolností ochrání zavazadlový prostor automobilu. Vany do kufru lze pořídit ve dvou provedeních, a to v gumové a v plastové podobě. Zatímco gumové vany do kufru zaručují stabilitu nákladu, plastové vany do kufru mají vyšší okraje, které úspěšně brání proniknutí vody nebo sypkého materiálu. Bohužel nelze říct, která z van je lepší. Obě jsou skvělé, obě zaručují fantastickou ochranu vozu.

2) Prahové lišty

Bojíte se, že při nástupu nebo výstupu z auta poškrábete plechy vozu? V tom případě si na svůj vůz nainstalujte prahové lišty. Není těžké je na vůz nainstalovat, zvládnete to i bez pomoci technika. Prahové lišty dokonale ochrání vůz před oděrky a škrábanci, což ocení zejména majitelé nových automobilů.

3) Lišty na nárazník

Každý den se stává, že lidé do sebe narazí. Bohužel ne vždy do sebe narazí fyzicky, mnohdy do sebe narazí v automobilu. Málokdo se však ke škrábnutí druhého vozu přizná, většinou odjede a slehne se po něm zem. Pokud chcete svůj vůz ochránit před nezodpovědnými řidiči automobilů, doporučujeme na svůj vůz instalovat lišty na nárazník, které vůz ochrání před zbrklými řidiči.