Žít a pracovat v Praze, to je jako splněný sen z mládí

Naše hlavní město je velkým lákadlem nejen pro mladé páry. Začínat svou kariéru právě zde je totiž zárukou budoucího úspěchu, výběr pracovních příležitostí je skoro až nepřeberný. Snadná doprava snad kamkoliv, perfektní občanská vybavenost, parky a veřejná zeleň v rozsahu, jakou má dnes jen skutečně málokterá lokalita. Žižkov je také živoucí ukázkou historie Prahy, ať už jde o známý vrch, kde se odehrála bitva husitů s křižáky nebo třeba kino Aero, které velmi důvěrně zná nejen starší generace.

Praha 3 aneb obchody, parky a zábava

Zakládat rodinu nebo budovat kariéru, to vše jde lépe s vlastním bytem, jenž dává potřebnou jistotu snad v každé době. Když si navíc můžete vybrat, jestli půjde o klasické prostornější 1+kk nebo rovnou pětipokojovou variantu, jsou byty na prodej v Praze 3 skutečným lákadlem.

Na Vackově je lokalitou, odkud to budete mít doslova jen pár kroků na autobus, ale kupříkladu také do parků a dalších míst oddechu, jako jsou třeba Židovské pece. V příštích letech tu navíc vyroste velké centrum obchodů a služeb, takže je jistě pravdou, že Žižkov má před sebou skvělou budoucnost. Budete také u toho?

Klidné bydlení v místě, jemuž patří budoucnost

Bydlení v Praze na Žižkově je investicí, která se vyplatí i pro další generace. Zázemí pro vlastní děti, jež pak nebudou muset nic začínat od nuly, je velice dobrým vkladem do života. Balkon nebo lodžie, případně také předzahrádka pro ty, kteří chtějí pěstovat okrasné dřeviny nebo růže.

Dostatek světla, a přesto hodně soukromí, to je také v dnešním světě architektury žádaná kombinace. Co byste řekli třeba na originální střešní terasu? Samozřejmostí je pak moderní vybavení, které usnadní každodenní život. O víkendech pak můžete poznávat českou historii třeba právě na Vítkově!