Zrcadlo se zvětšovací lupou

Dokončujete koupelnu a zvažujete nákup zrcadla, ale chtěli byste k němu speciální zvětšovací přídavné zrcátko? Máme pro vás skvělý tip a to zrcadlo Astro, u kterého je zvětšovací zrcátko integrované do zrcadlové plochy.

Funkci zvětšení oceníte zejména v případě, pokud nosíte kontaktní čočky, líčíte se, nebo jen potřebujete při čištění pleti vidět lepší detaily. Zvětšení je až trojnásobné.

Osvětlení

Okraj zvětšovacího zrcátka je po celém svém kulatém obvodu osvětlen a světlo je také použito v horní části samotného zrcadla. Barva světla je denní bílá.

Rozměry

Zrcadlo se celkem vyrábí ve dvou provedeních a to v úzkém rozměru 60 x 80 cm, nebo v širokém rozměru 100 x 70 cm.

Jakou volit šířku

Pokud máte koupelnový nábytek v šířce 120 cm, zvolte jednoznačně rozměr zrcadla 100 x 70 cm. Jestliže je koupelnový nábytek široký 80 cm zvolte rozměr 60 x 80 cm.

Cena

Oba rozměry zrcadel cenově vychází na cca 5.000,- Kč, takže se nejedná o velkou investici a funkci výrobku ocení určitě celá vaše domácnost.

Údržba

O zrcadlo se zvětšovací lupou je zapotřebí pečovat a udržovat ho v čistotě tak jako jiné koupelnové doplňky. K údržbě stačí použít přípravek ve spreji určený k mytí oken. Lehce navlhčeným mikrotenovým hadříkem zrcadlo umyjte a poté ho utřete do sucha.

Zapojení zrcadla

Součástí tohoto výrobku je trafo a je vyžadováno zapojení na externí vypínač v místnosti. Životnost LED pásku použitého do osvětlení zrcadla činí 30.000 hodin.

Elegantní a praktické zrcadlo Astro nesmí ve vaší koupelně chybět. Jakou velikost si zvolíte vy?