6 důvodů, proč si pořídit fotoknihu od HappyFota!

Jste na dovolené a fotíte všechno kolem, abyste měli vzpomínky. Co pak s fotkami děláte? Jestli je necháte v mobilu nebo v počítači, jak dlouho potrvá, než se k nim zase dostanete? Máme pro vás řešení! Vyrobte si z fotek fotoknihu! A proč zrovna u HappyFota?

1. Umí to

HappyFoto bylo první, které s fotoknihami na náš trh přišlo. Neustále vylepšuje systém, investuje do IT a od samého počátku se chová při výrobě fotek a fotoknih velmi ekologicky.

2. Nikam nemusíte

Všechny produkty včetně fotoknih objednáte u HappyFota přes internet (třeba z mobilu a ještě z dovolené) a přijdou vám domů poštou.

3. Kniha jako z knihkupectví

Ten, kdo si fotoknihu vytvořit zatím nezkusil, bude výsledkem hodně překvapený. Fotokniha totiž vypadá jako knížka, kterou byste si koupili v knihkupectví. Jen v ní jsou vaše fotografie a vaše texty.

4. Velký výběr formátů a velikostí

Největším formátem fotoknihy je vskutku velkorysý rozměr A3, naopak opravdu titěrný rozměr má miniknížečka. Jde o přívěsek na klíče a žádná jiná fotoslužba ho v České republice nenabízí.

5. Tištěnou, nebo vyvolanou tradiční chemickou cestou?

Rozmyslete si, jestli chcete mít fotoknihu tištěnou digitálním tiskem na kvalitní papír, nebo vyvolanou tradiční chemickou cestou. Při výrobě té druhé verze fotoknihy (tzv. deLUXE) používá HappyFoto značkový fotopapír. Na tom si fotografie zachovají kontrast a jas v kvalitě, na jakou jsme zvyklí z klasických fotografií. Další výhodou fotoknih deLUXE je celistvý pohled na fotku umístěnou přes dvě stránky. Po otevření je dvoustrana absolutně plochá, jako by to byla jedna stránka, a ani milimetr fotky se neschová ve hřbetu. Fotopapír je opatřen ochrannou vrstvou, takže na něm neulpívají otisky prstů.

6. Jednoduchý postup

Nevíte, jak na to? Výroba a objednání fotoknihy je velmi jednoduché. Lze ji vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictvím programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Takže si pamatujte: Když fotoknihu, tak od HappyFota!