Anální sex – ano či ne?

Jak již z názvu vyplývá, anální hračky slouží k análnímu sexu. Nejednomu člověku naskočí husí kůže jen při vyslovení spojení „anální sex“. Nicméně pro ten zbytek je anální sex něčím úžasným, bez čeho si již svůj sexuální život nedovedou představit. Jedny tedy dokáže přivést k úžasnému orgasmu, a druzí to považují za vrchol špinavé nečistoty.

V čem je tedy ukryto kouzlo análního sexu?

1. Stimulace prostaty

Anální stimulace je příjemná pro muže všech orientací, a to právě díky prostatě. Pokud se dráždí anál, tak se právě prostata stimuluje – což způsobuje mužům explozivní pocity. Nicméně, spousta z nich se snaží skrývat, jak moc je to uspokojuje, jelikož mají pocit, že by to mohlo znevážit jejich orientaci před partnerkou.

2. Zbavte se intimních problémů

Často se stává, že žena po porodu a po šestinedělí, když nastane ten okamžik, kdy se může opět plně oddat sexuálním radovánkám zjistí, že je její vagína stále pro partnera dost velká, a tudíž ne moc příjemná pro partnera. A právě proto jsou tady anální hračky. Používáním análních kolíků či jiných análních hraček se zvětší anální otvor a tím zmenší vagína – no proč to tedy nezkusit?

3. Předvoj análního sexu

Ještě jste se neodvážila zkusit anální sex, ale váš partner jej po vás stále častěji vyžaduje? Připravte se předem díky používání análních hraček. Poté pro vás nebude takovým „šokem“, když vám do análního otvoru partner zasune svůj penis a vy si to dokonale užijete, protože již nepůjdete do něčeho zcela neznámého.

4. Nebojte se o své bezpečí

Veškeré anální hračky jsou navrženy tak, aby vám do análního otvoru „nezapadly“ a vy jste si je mohli užívat do nejdéle. Hlavně, pokud se o ně dobře staráte. Nejdůležitější je jejich údržba, abyste předešli různých sexuálním chorobám či „pouze“ infekcím.

Nemyslete si, že análním sexem ale veškeré hrátky končí! Na trhu je nepřeberné množství erotických hraček, které vás dokáží skvěle uspokojit, jako třeba vibrátory, masturbátory, Venušiny kuličky, bičíky, latexové oblečky, erekční kroužky a další.