Autobazar prodává, ale i odkupuje od zákazníků ojeté vozy

Pokud při svém zaměstnání často převážíte určitý náklad zboží z místa na místo, nebo jste nedávno stěhovali nábytek z bytu, pravděpodobně jste k převozu věcí použili dodávku. Jste-li jejím vlastníkem a výkon současné dodávky již pomalu začíná vypovídat službu, možná je na čase přemýšlet o novém náhradníkovi. Zcela nové dodávky jsou poměrně nákladné. Pokud se spokojíte s ojetým vozem, můžete si vybrat z nabídky, kterou autobazar představuje. Bazar dodávek nabízí nejen samotné ojeté dodávky, ale také ojeté nákladní automobily, ojeté osobní automobily a ojeté užitkové vozy.

Pokud již nyní nějakou dodávku vlastníte, pravděpodobně jste na něco zvyklí. Může se jednat o určitý typ auta, značku, popřípadě barvu. Disponujeme modely různých výrobců a naší zásadou je, že ve vozovém parku nikdy nenabízíme dodávky a obecně veškeré vozy starší pěti let. Každý ojetý vůz můžete před samotnou koupí samozřejmě vyzkoušet testovací jízdou zdarma. Pokud se pro koupi dodávky rozhodnete, nemusíte si dělat starosti s dalšími právními formalitami s koupí spojenými. Toto autobazar vyřizuje sám v rámci prodeje.

Jak lze za dodávky platit?

Jedná se o větší finanční obnos, což chápeme, proto nabízíme kromě možnosti platby celé částky v hotovosti také prodej ojetých vozů na úvěr a leasing. Na původ vozidla je také garantována stoprocentní doživotní záruka. Může se stát, že si dodávky zakoupíte a poté nebudete s jejich výběrem spokojení. V takovém případě se nebojte na autobazar znovu obrátit, vše se dá vyřešit individuálně.

Dodávku po prodeji můžeme dovézt přímo na místo

Ano, toto je doplňková služba, kterou si můžete spolu s koupí dodávky objednat. Kromě toho, že dodávky prodáváme, je také od zákazníků odkupujeme. Mimo jiné si dodávky lze také jednorázově vypůjčit. Někteří zákazníci potřebují dodávky například na několikadenní přesun věcí během stěhování, pro které je zbytečné si pouze za tímto účelem pořizovat novou dodávku.