Bazar nákladních vozidel navštívíte i online

Autobazary rostou na území České republiky jak houby po dešti. Je to dáno rostoucím počtem automobilů, jelikož se v dnešní době staly téměř běžným spotřebním zbožím. Ovšem v drtivé většině se v bazarech prodávají pouze osobní vozidla.

Proto možná působí jako zjevení webové stránky Truck1, které se již více než 10 let zaměřují na prodej nákladních vozidel. Pro obchodníky s nákladní technikou je to jedinečná možnost, jak koupit nebo prodat nákladní vozidlo, ale také přívěsy, komunální techniku, náhradní díly ke komunální a jiné speciální technice, případně stavební či zemědělské stroje.

Jak to funguje?

Každý zájemce o prodej nákladního vozidla či jakékoliv nákladní techniky se může zdarma zaregistrovat a stát se tak plnohodnotným členem společnosti Truck1. Jako člen již může zadávat své nabídky, nebo naopak vyhledávat pro sebe vhodnou nákladní techniku. Webové stránky umožňují firmám a obchodníkům vyhledávat prodejce, který se svou nabídkou nejlépe splní jejich požadavky a představy. Nejedná se pouze o nákladní auta, ale i o prodej přívěsů, stavební a zemědělské techniky, dokonce i autobusů nebo náhradních dílů. To vše prakticky po celém světě, neboť Truck1 je mezinárodním bazarem nákladních automobilů a nákladní techniky.

Doplňkové služby

Stránky Truck1-cz.com slouží zájemcům nejen jako autobazar s nákladními vozidly a nákladní technikou, ale také zde můžete umístit reklamu své firmy. Podobu své reklamy si dokonce můžete vybrat, když ji označíte příslušným heslem. Například TOP-reklama se zobrazí nejprve ve výsledcích vyhledávání. Větší pozornost zájemců přilákáte zvýrazněním kontrastní barvou, k čemuž zvolíte heslo COLOR reklama. Reklamy označené heslem TEST se přizpůsobují speciálním nabídkám, slevám, prodejním akcím apd. Použít některou z uvedených funkcí můžete pouze v případě, že máte kredity na svém účtu. Více kreditů si můžete u společnosti TRUCK1 koupit.