Za pracovní úraz jste nedostali odškodnění? Zde vám pomohou

Dokonce i těm nejopatrnějším lidem se může stát, že se jim přihodí nepříjemný pracovní úraz. Když se tak stane, zaměstnavatel by měl vyvinout součinnost k tomu, aby se vše pečlivě zaevidovalo a vy jste dostali odškodnění, které vám náleží. Není to o solidaritě zaměstnavatele, ale o jeho povinnosti, kterou mu ukládá zákon. Každý zaměstnavatel je totiž povinný uzavřít pojištění pro případ své odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnanci při pracovním úrazu nebo nemoci z povolání. Jestliže se vám pracovní úraz stal a zaměstnavatel se k vám postavil zády, je nejvyšší čas obrátit se na společnost, která vám v takovém případě pomůže dosáhnout plného odškodnění a sice 1. zdravotní.

1. zdravotní vám pomůže dostat odškodnění, které si zasloužíte

Odškodnění za pracovní úrazy se rozhodně nepohybuje v malých částkách, jsou to i stovky tisíc korun a u nejvážnějších úrazů i miliony korun. U odškodnění nerozhoduje, jestli jste si úraz způsobili sami nebo ne, vždy na něj máte nárok a tohoto nároku byste se nikdy neměli vzdávat. Pokud se v legislativě nevyznáte nebo se obáváte kroků zaměstnavatele, vždy se obraťte na 1. zdravotní, která vám se vším poradí a zdarma vám poskytne konzultaci i analýzu. Kontaktovat ji můžete na telefonu 733 60 80 91 nebo přes online formulář na webu 1zdravotni.cz.

Odškodění pracovní úraz máte nárok a 1. zdravotní vám poskytne profesionální právní pomoc a vymáhání vašeho nároku. Odměnu si společnost bere jen v případě, že uspěje a zajistí vám odškodnění v plné výši, nemáte se tedy čeho obávat rozhodně nemáte co ztratit, s 1. zdravotní můžete jedině získat.

Postupujte obezřetně

Když se vám pracovní úraz stane, vždy to ihned ohlaste zaměstnavateli a zajistěte si maximum důkazů, tedy nejlépe fotografie a očité svědky, kteří dokáží, že k úrazu došlo. To pomůže v případném sporu, pokud by zaměstnavatel o úrazu pochyboval. Následně trvejte na záznamu o úrazu, který je zapotřebí pro vyjednávání s pojišťovnou. Hned poté kontaktujte 1. zdravotní, ať už telefonicky nebo online. Poté společnosti předáte veškeré podklady, aby mohla vše posoudit a předat specializované advokátní kanceláři, která udělá vše proto, abyste svého odškodnění dosáhli. 1. zdravotní za vás převezme veškerá jednání se zaměstnavatelem i pojišťovnou, takže se o vše postarají.