Bezpečnost práce se týká i živnostníků a malých firem

Nezáleží na tom, jestli jste drobný živnostník, velký podnikatel nebo majitel středního podniku. Vždy musíte dbát na to, abyste podnikali bezpečně, tudíž abyste podnikali s vyřešenou BOZP a PO. Pokud není bezpečnost práce v podniku vyřešená, pokud není vyřešená ani požární ochrana, podnikatel si koleduje o pořádný malér, který ho může stát i stovky tisíc korun.

V případě, že by na dveře podniku zaklepala neohlášená kontrola z Inspektorátu práce nebo z Krajské hygieny, a vy byste neměli vyřešené BOZP ani PO, hrozí vám pokuty až ve výši několika stovek tisíc korun. Nevyplatí se tedy riskovat a podnikat bez vyřešené BOZP a PO. Raději investujte peníze z firemního rozpočtu a vložte je do ročního balíčku firmy Extéria, která se o všechno kolem BOZP a PO postará.

Pokud nemáte stále ještě vyřešeno BOZP a PO, dlouho neváhejte a napravte to. Nečekejte na chvíli, kdy vám na dveře zaklepe kontrola. Raději na ni buďte připraveni. S tím vám ostatně pomůže firma Extéria, která je přední společností na BOZP a PO.

Investice, která se vyplatí

I když mnozí podnikatelé nechtějí nic dávat ze svého firemního rozpočtu, tato investice se rozhodně vyplatí. Pokud totiž budou investovat do ročního balíčku služeb BOZP a PO, který firma Extéria nabízí, budou připraveni na kontrolu, kterou zvládnou na výbornou. Extéria je totiž zastoupí v každém případě a v každé situaci, nezáleží na tom, jestli přijde kontrola z Inspektorátu práce nebo z Krajské hygieny.

Jaké služby jsou součástí balíčku?

Firma Extéria je přední společností v oblasti BOZP a PO. Dnes provozuje největší síť poradenských kanceláří BOZP a PO v celé České republice. Mezi její služby patří zpracování dokumentace, která se týká bezpečnosti práce a požární ochrany, zároveň se postará o školení BOZP pro zaměstnance, nesmíme opomenout ani poskytované služby technika nebo případně kontrolu pracovišť dle Zákoníku práce. Na Extérii se můžeme spolehnout i v době, kdy se ve firmě stane úraz.