Bezpečnostní agentury a jejich služby

Bezpečnostní agentura je jasnou volbou pro všechny, pro které je důležité bezpečí a ochrana svého podnikání a bydlení. Profesionální ochrana osob a majetku by měla být neopomenutelnou prioritou každého podnikatele. Je možné ji zajistit vlastními silami. Dochází pak ale k plýtvání energie a financí na něco, na co nejste specializovaní.

Nepoměrně výhodnější variantou je svěřit se do rukou profesionálů. Specializované bezpečnostní agentury nabízejí široké spektrum služeb, které zajistí Váš klidný spánek a dopřejí maximální ochranu Vaší osobě a Vašim blízkým a také Vašemu majetku.

topsecurity41

Co umí bezpečnostní agentury?

Základní a nejoblíbenější službou je fyzická ochrana osob a majetku, kterou následuje instalace zabezpečovacích a kamerových systémů (společně s jejich připojením k pultu centrální ochrany), dále také střežený převoz hotovosti a cenných zásilek. Toho, co umí bezpečnostní agentury, je ale mnohem víc. Nabízí se mobilní bezpečnostní hlídky, správa objektů, pořadatelská a informační činnost, kontrola podniků a zaměstnanců a dokonce i úklidové práce.

Balíčky jsou výhodné

Některé bezpečnostní agentury nabízejí zajímavé balíčky služeb. Několik služeb spojených v jednom Vás vyjde podstatně výhodněji, než kdybyste je objednávali jednotlivě. Můžete si vybrat některý z předem připravených kompletů, druhou možností je tvorba balíčku služeb přesně na míru klienta, dle jeho konkrétních přání a potřeb.

Fyzická ostraha osob a majetku

Fyzická ostraha osob a majetku je zákazníky nejčastěji využívanou službou z nabídky bezpečnostních agentur. Klient má možnost upravit si ji zcela dle svých představ. Pracovník agentury může ostrahu provádět v civilu nebo ve firemním stejnokroji. Ten obvykle přináší větší respekt. Díky zevrubnému zácviku, kterým procházejí zaměstnanci bezpečnostních agentur, mohou pachatele trestného činu zajistit až do chvíle, kdy pro něj přijede přivolaná policejní hlídka. Nabízí se také možnost ostrahy se speciálně vycvičenými psy. Využít můžete i mobilní hlídku. Ta vykonává ostrahu pouze občas, nejedná se o nepřetržitou kontrolu.

2013171530-9-10-2013-13

Kamerové a bezpečnostní systémy

Instalace kvalitní bezpečnostní techniky je účinnou metodou ochrany Vaší osoby a majetku. Kamerové a bezpečnostní systémy Vám bezpečnostní agentura napojí na pult centrální ochrany, který stupeň Vaší ochrany ještě dále zvýší. Pokud dojde k napadení nebo neoprávněnému vstupu do objektu, PCO na místo okamžitě přivolá policii nebo hlídku bezpečnostní agentury.

kamerove

Převoz cenných zásilek

Banky a jiné finanční instituce s oblibou využívají další zajímavou službu bezpečnostních agentur, kterou je převoz finanční hotovosti a jiných finančních zásilek. Pokud si tuto službu sjednáte, nemusíte se sami pojišťovat. Pojištění celého převozu je součástí konečné ceny služby a je garantované velkými pojišťovnami.

Rozmanitá nabídka služeb

Bezpečnostní agentury nabízejí skutečně široké spektrum služeb. Objednat si můžete fyzickou ostrahu objektů, ostrahu sportovních a společenských akci, speciální bezpečnostní služby, pult centralizované ochrany, recepční služby a poradenskou činnost, elektronické zabezpečovací systémy, požární bezpečnostní systémy, kamerové systémy, TV a SAT rozvody, úklidové služby nebo kompletní facility management.

Certifikát od NBÚ

Kvalitu bezpečnostní agentury garantují především kvalifikovaní a řádně proškolení zaměstnanci. Pokud si ale výběrem nejste jisti, pátrejte, zda má agentura certifikát od Národního bezpečnostního úřadu. Ten je zárukou, že služby, které Vám bezpečnostní agentura bude poskytovat, jsou opravdu kvalitní. Bezpečnostní agentury jsou tou pravou volbou pro všechny, kdo nepodceňují bezpečí svojí osoby nebo majetku.