Chcete být originální? Vytvořte si vlastní potisk

Stává se vám, že jdete po ulici a zaujme vás potisk na batohu, tričku nebo kšiltovce? Říkáte si, kde takové tričko sehnala? Kde koupil tu kšiltovku? Jdete do různých obchodů a hledáte marně. V hlavě máte spoustu nápadů na vlastní desing? Na vytvorsipotisk.cz vám je pomohou realizovat.

Vytvořte si nekonvenční kousky ve vašem šatníku

Máte hlavu plnou nápadů na potisky? Někde něco zahlédnete a říkáte si, že by to vypadalo skvěle na tričku, mikině nebo kšiltovce? Je to snazší než si myslíte. Na vytvorsipotisk.cz využijte zdarma aplikaci k vytvoření vlastního návrhu. Můžete použít různé barvy, styly písma nebo přidat fotografii. Pokud máte hotovo, vyberte typ oděvu na kterém budete vlastní potisk mít. Výběr je velmi bohatý. Můžete mít čepici s vlastním potiskem, mikinu, tričko, batoh nebo košili. Buďte kreativní, originální a i za vašimi kousky z vašeho šatníku se budou lidé závistivě otáčet a dumat, kde jste tričko nebo batoh pořídili, když není vidět v žádném obchodě. Velkým hitem jsou v současnosti rodinná trika. Navrhněte si neokoukané nápisy.

Chcete někoho originálně obdarovat?

Milým a vkusným dárkem je využití fotografií. Každá máma má ráda, co nejčastěji na očích svého potomka. Novomanžel manželku nebo vnučka svou babičku. Nechte vytvořit potisk fotografie na hrníček, podložku na myš nebo nákupní tašku. Vytvořte vlastní potisk na klíčenku pro školáka a bude ve škole za frajera nebo frajerku. Navíc je máte tip na vánoéční dárek. Vytvořte na dětskou čepici originálně jméno právě narozeného dítěte a máte dárek pro novopečené rodiče.

Nezapomeňte na zvířecí mazlíčky

Zvířecí mazlíčci jsou většinou součástí rodiny a i jim můžete vytvořit vtipný vlastní návrh na pelíšek nebo misku na žrádlo. Pokud s nimi cestujete, nemůže se vám stát, že někde natrefíte na stejný pelíšek nebo misku a dojde k záměně.