Chcete prodat svůj starý automobil?

Nadešel čas, kdy je potřeba vyměnit starý za novější model? Nové auto máte již vyhlídnuté, ale na zařizování prodeje svého ojetého auta nemáte čas? Vaší firmě se daří a vymůžete nakoupit kvalitnější vozy? Obíhání autobazarů, kde můžete nechat auto stát a využít možností komisního prodeje je jednou z možností. Nebo můžete využít služeb na webových stránkách vykupujemeauta.cz a máte vše bez starostí.

Získejte peníze z prodeje ihned

Využití služeb společnosti Auto Ráj, která provozuje webové stránky vykupujemeauta.cz, přináší hned několik výhod pro vás. Jednou z nich okamžité získání peněz z prodeje vašeho vozu. Peníze můžete využít k nákupu nového vozidla a nemusíte čekat, pokud jste na penězích z prodeje starého vozu závislí. Vaše auto nemá platnou STK nebo je nějakým způsobem porouchané a vám se již do něj nechce investovat? Výkup aut Ostrava vám zaplatí i za nepojízdné automobily a také ihned. Vaše staré auto může ještě někomu posloužit. Při kontaktování společnosti pracovníci přijedou, automobil ocení a vy dostanete zaplaceno ihned v hotovosti.

Výkup všech automobilů

Společnost vykupuje automobily všech značek a v jakémkoliv technickém stavu. Kromě soukromých vozů, poskytují také výkup firemních aut. Kromě automobilů můžete využít jejich služeb, když se chcete zbavit nákladního nebo terénního vozu, zemědělského, užitkového, obytného či sportovního vozu, přívěsných vozíků a motorek.

Potřebujete odtah?

Vaše auto dočista dosloužilo a vy se musíte postarat o jeho likvidaci? Odtahová služba je další produkt, který společnost Auto Ráj. Kromě samotného odtahu se vám postará o ekologickou likvidaci, kterou vám potvrdí vystaveným dokladem. Pokud je vaše nepojízdné auto nějakým způsobem unikátní nebo originální, můžete se dočkat i peněžní odměny, která jistě každého potěší.