Chcete zhubnout? Zkuste ketodietu

Pokud už máte dost nadbytečných kilogramů a chcete něco udělat se svou postavou, pak musíte do svého života vnést dva základní prvky. Těmi jsou pohyb a správný jídelníček. Je to běh na dlouhou trať, ale pokud víte, jak na to, lze i na této trati najít zkratky a jednou z nich je i ketodieta.

Hubnutí bez vrásek

Jak už název napovídá, tak ketodieta je určitá forma diety, tedy úpravy vašeho jídelníčku, který prospívá tělu a napomáhá mu spalovat přebytečné tuky. Ketodieta je však trochu jiná dieta, jejíž cílem je rychlé shazování tuků, aniž by se dotyčný trápil hladem.

Její princip spočívá v navýšení množství přijímaných bílkovin a tuků v kombinaci s minimalizací přijímaných sacharidů. Díky tomuto postupu nastává v těle stav zvaný ketóza, tedy proces, kdy tělo čerpá energii výhradně z tukových zásob, a ne ze svalstva, a to i bez nutnosti vyšší fyzické aktivity.

S pomocí jde vše lépe

Možná to zní složitě, ale věřte nám, že není. Pokud byste chtěli tento způsob hubnutí vyzkoušet, pak můžete zkusit některý z programů, který vás procesem hubnutí provedou. Svěříte-li se do péče odborníků, pak máte zajištěno veškeré poradenství, přístup ke správným jídelníčkům, možnost nakoupit hotové produkty připravené speciálně pro dodržování ketodiety, jsou vám okamžitě zodpovězeny veškeré vaše otázky a ještě se můžete inspirovat z příběhu ostatních, kteří díky této dietě dosáhli své vysněné postavy.

Ketodieta není další z řady diet s nejistým výsledkem. Jedná se o lékařsky doložený postup, jak efektivně shodit přebytečná kila bez hladovění, v tělesné pohodě a ve velmi krátkém čase bez tzv. „jojo“ efektu, kdy se kila rychle vrací zpět. Vyzkoušejte keto dietu a uvidíte, že hubnutí nemusí být jen o trápení a odříkání, ale jde to s úsměvem na tváři i těm, kteří nemají příliš času na pohyb a raději se ve volném čase věnují jiným zálibám.