Dáte si panáka? Tohle pijí Češi úplně nejraději!

Každý muž někdy sáhne po alkoholu. Jsou to chvíle skvělé zábavy, ale i i nejhorší životní situace. Alkoholický drink pomůže překonat nepříjemné překvapení a zároveň podpoří i chvíle absolutního štěstí.

Zjišťovali jsme, po čem v poslední době sahají muži nejraději!

Znovuobjevení ovocných pálenek

84-1Pálenky z ovoce, zejména pak slivovice, patří mezi české klenoty už celá staletí. Tento národní nápoj byl v každé domácnosti, vítala se jím i hostila návštěva, pálenka zpříjemňovala snad každý z večerů.

Postupně byly destiláty z ovoce vytlačovány dalšími druhy alkoholu.

Aktuálně však Češi opět přicházejí na to, že co je české, to je dobré, dokonce hodně dobré! A tak se ve velkém opět doplňují soukromé bary o pálenky z vybraného ovoce.

Konečně trend, který se nám líbí!

Dobrá pálenka nemůže u vás doma chybět!

Stará dobrá slivovice

Je to královna mezi pálenkami! Čistý alkohol vonící po švestkách si můžete dopřát jako aperitiv i po jídle na dobré zatrávení.

Sudličkova Slivovice se 160 tradicí se vyrábí z krásně vyzrálých švestek, jejichž sklizeň a pečlivý koncový výběr zajišťuje vysokou kvalitu a skvělou chuť.

Chcete udělat večer s přáteli legendární? Pak nezapomeňte přizvat právě slivovici z nabídky e-shopu PanAlfred.cz

Hruška – ta vás protáhne!

Další pálenka, kterou si rychle oblíbíte, je hruškovice. Jde o další domácí bohatství vonící po ovoci. Tentokrát jsou v hlavní roli pečlivě vybrané, krásně vyzrálé hrušky. Jejich přítomnost je nepopiratelná – po vůně i chuti.

Chcete zažít pravou sílu ovoce! Mějte po ruce Sudličkovu Hruškovici. PanAlfred.cz ji jako jeden z mála prodává jako čistou lihovinu bez použití konzervantů!

Další české poklady

Při svém pátrání po typickém českém alkoholu jsme narazili na specializovaného prodejce ovocných pálenek, bylinných likérů a dalších destilátů domácí výroby. Pokud tedy chcete vlastnit nějaký z tuzemských alkoholových pokladů, najdete to právě u Pana Alfréda!