"Díky letu motýlů" – to jsou naše nejmladší talenty

Pokud se chce někdo prosadit v hudební branži, musí být něčím výjimečný. Pokud je k tomu ještě mladý, musí umět opravdu zaujmout a navíc najít ty správné lidi, kteří v začátcích pomohou.

V nedávné době měla premiéru písnička s videoklipem „Díky letu motýlů„. Na tom by asi nebylo nic zvláštního, ale přece… Písničku nazpívaly a hlavními aktéry videoklipu jsou malé děti – Adéla Zouharová a Lukáš Veřtát.

Oba se věnují zpěvu již delší dobu. Lukáš navíc hraje na violoncello, klávesy a kytaru a zahrál si v několika muzikálech. Adéla se ještě věnuje tanečnímu stylu show dance.

Snaží se na sobě neustále pracovat a zúročovat svůj talent a přestože jsou oba mladí, stále dokazují, že umí.

Málokdo z nás si asi umí představit, co všechno museli oba dva, jejich rodiče i přátelé obětovat, aby takový klip vznikl. Vypadá zajímavě a oba aktéři jsou na něm velmi přirození a přestože to nejsou žádní profesionálové (možná alespoň prozatím), jejich výkon se k této pomyslné hranici blíží. Natočení a nazpívání je neuvěřitelná dřina a odříkání a proto by si oba aktéři zasloužili alespoň trochu pozornosti.

Klip se natáčel nejen v interiéru, ale i různých druzích exteriérů. Výsledek však stojí za to, o čemž svědčí i celá řada pozitivních komentářů a to nejen ke klipu, ale i k samotné písní.

Můžete se přesvědčit sami a sledovat můžete i profil na Fecebooku – https://www.facebook.com/adelazouhar/

Na produkci hudby a videa se podílela agentura Nemoros, jejímž hlavním zaměřením je podpora mladých talentů (hudebníků, zpěváků, skladatelů i mladých umělců), kterým nabízí služby studia. Mohou si zde vyzkoušet studiovou práci, využít produkční zkušenosti a vytvořit si svůj vlastní projekt a to jak vlastní nahrávku, tak třeba profesionální videoklip.

Těchto služeb využili i Adéla a Lukáš a výsledek stojí za to, nemyslíte?